REKLAMA

POLSKA. Wypadek na S11. Dwa auta w płomieniach!

POLSKA. Wczoraj (16.12.21 r.) około 6 nad ranem doszło do zderzenia czterech aut osobowych na drodze S11 w kierunku Kórnika. Dwa z nich stanęły w płomieniach i spłonęły. Jeden z kierowców uciekł z miejsca wypadku, jak się później okazało, był pijany.

Wczoraj, tj. 16.12.21 r., po godzinie 6 rano na drodze S11 w kierunku Kórnika, na wysokości Gądek, doszło do zderzenia czterech samochodów. Dwa samochody stanęły w płonieniach i ostatecznie spłonęły doszczętnie. Dwie osoby zostały oddane w ręce służb medycznych w celu opatrzenia. Nikomu nic poważnego się nie stało, nikt nie potrzebował hospitalizacji.

W momencie przyjazdu służb okazało się, że jeden z kierowców wraz z pasażerami uciekł z miejsca zdarzenia. Policjantom szybko udało się ustalić kim jest oraz gdzie przebywa uciekinier. Okazał się nim mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości. Był kompletnie pijany.

– 38-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy – powiedziała na antenie TVN24 Iwona Liszczyńska, podinsp. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. –Badanie wykazał u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie – dodaje.

Jak się okazało, zatrzymany kierowca miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policja stara się ustalić dane osób z nim podróżujących.

W wyniku tego zdarzenia droga była nieprzejezdna.


zdjęcie poglądowe

źródło: Red., TVN24, Onet


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Zderzenie osobówek na Królowej Bony! (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)