REKLAMA

Policyjny pościg za kierowcą BMW!

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy w obszarze zabudowanym nie tylko przekroczyli dopuszczalną prędkość, ale także nie zastosowali się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz kierowca peugeota i kierujący bmw za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

kwwCvJ-ok-1

zdjęcie podglądowe / archiwum policji

W poniedziałek, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy nie dość, że przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, to jeszcze nie mieli prawa jazdy. Obaj posiadają sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pierwszy kierujący został zatrzymany przed godz. 10, w miejscowości Stara Wieś. Powodem kontroli było przekroczenie przez kierującego peugeotem prędkości o 35 km/h. 40-latek nie kwestionował popełnionego wykroczenia i został ukarany mandatem. W tracie czynności okazało się, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia, po godz.19, policjanci zatrzymali do kontroli bmw. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący jechał o 30 km/h za szybko. Dodatkowo, 26-latek jadąc przez miejscowość Blizne w kierunku Brzozowa, minął policyjny radiowóz, znacznie przyśpieszył i wyprzedził jeszcze inny samochód na przejściu dla pieszych. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za bmw i go zatrzymali.

Za popełnione wykroczenia mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został ukarany mandatami. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Już wkrótce, obaj mężczyźni odpowiedzą za kierowanie pojazdem wbrew sądowemu zakazowi.

źródło: KPP Brzozów

13-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: