REKLAMA

Piknik Rodzinny w Brzozowie już za nami! (ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW. W ubiegłą niedzielę spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Brzozów oraz osobami przebywającymi w naszych stronach gościnnie na brzozowskim rynku.

Fotoram.io (23)

Była to okazja do podziwiania występów wokalnych naszych zdolnych dzieciaczków, doskonalących swoje talenty w miejscowym Studio Śpiewu Flow “Głos Bez granic” oraz w Akademii Wokalno – Aktorskiej – MF Artis. Pięknego koncertu wysłuchaliśmy również dzięki Sabinie Kułak oraz Julii Jajko.

Wielu emocji dostarczyły nam pokazy siły duetu STRONG MAN, które mieli okazję wspierać uczestnicy Pikniku, doskonale się przy tym bawiąc. Na końcu w koncertowej atmosferze, przy muzyce Zespołu HIT Sanok bawili się nie tylko seniorzy, zagrane utwory porywały większość zgromadzonych do zabawy.

Podczas pikniku można było skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych i porad pielęgniarskich – SPZOZ Brzozów. Obecni byli także funkcjonariusze KPP Brzozów ze swoim stanowiskiem profilaktycznym.

Odbyły się pokazy ratownictwa medycznego – Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, Sygnału Życia oraz interesujące warsztaty turystyczno – krajoznawcze z przewodnikiem beskidzkim – Muzeum Regionalnego im. Adama Fastnachta w Brzozowie pod nazwą “I ty możesz być wagabundą”.

Dla najmłodszych przygotowana była specjalna strefa zabaw – dmuchańce, warsztaty malowania na stretchu oraz zabawa w bańkach mydlanych- ZŚŚ w Brzozowie.

Cieszymy się, że Państwo dopisali, do zobaczenia niedługo!

źródło: Gmina Brzozów


13-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: