REKLAMA

Policyjny konkurs rozstrzygnięty! Znamy zwycięzców (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Komisja konkursowa wyłoniła 9 najlepszych prac plastycznych, przesłanych do Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, w ramach konkursu „Bezpieczne wakacje 2022”. Do komendy wpłynęło 141 prac wykonanych przez uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Najlepsze prace będą reprezentować miasto i powiat w konkursie wojewódzkim. Przewodnictwo w jury objął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Wojciech Twaróg.

image001_35

We wtorek przed południem, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn.” Bezpieczne Wakacje 2022”. Adresatem konkursu byli uczniowie szkół podstawowych. Głównym celem konkursu plastycznego było kształtowanie u dzieci i młodzieży świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

Jury konkursowe, biorąc pod uwagę zgodność z tematyką, kreatywność, technikę oraz oryginalność wykonania, oceniało 141 prac plastycznych. Przewodnictwo w jury objął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Wojciech Twaróg. W skład komisji weszli: Nina Ścibor- Sekretarz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzozowie, Ewa Anioł – Potoczna – przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej ds. higieny dzieci i młodzieży w Brzozowie, Marzena Komska- Ciesielska – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie oraz Joanna Dopart z Zespołu Kadr i Szkolenia KPP Brzozów. Komisja konkursowa wyłoniła 9 prac, przyznając miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, oraz dodatkowo 4 wyróżnienia.

Kategoria wiekowa 6-9 lat:

  • I miejsce – Anna Ziembicka lat 9 – Szkoła Podstawowa w Izdebkach
  • II miejsce – Patryk Rachwał lat 9 – Szkoła Podstawowa w Malinówce
  • III miejsce – Jakub Rajchel lat 9 – Szkoła Podstawowa w Malinówce

Wyróżnione prace: Zuzanna Wojdanowska lat 9 – Szkoła Podstawowa w Izdebkach i Zuzanna Ptak lat 9 – Szkoła Podstawowa w Malinówce.

Kategoria wiekowa 10-12 lat:

  • I miejsce – Oliwia Rybczyk lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
  • II miejsce – Zofia Stemulak lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
  • III miejsc – Maria Wokurka lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie

Wyróżniona praca: Szymon Kobiałka lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej.

Kategoria wiekowa 13-15 lat:

  • I miejsce –  Kamila Kurcoń lat 13 – Szkoła Podstawowa w Haczowie
  • II miejsce – Martyna Szopiak lat 14 – Szkoła Podstawowa w Malinówce
  • III miejsce –  Nikola Rajchel lat 14 – Szkoła Podstawowa w Zmiennicy

Wyróżniona praca: Kinga Nycz lat 13 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i przypominamy, że ich prace będą reprezentowały nasz powiat w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom także dziękujemy za udział w konkursie.

źródło: KPP Brzozów


24-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: