REKLAMA

Policjanta po służbie reaguje. Brak uprawnień i 3 promile alkoholu w organiźmie!

POWIAT BRZOZOWSKI/ PODKARPACIE. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, w czasie wolnym od służby na terenie powiatu brzozowskiego uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy, zabierając mu kluczyki. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.

pexels-brett-jordan-842528

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 19, w miejscowości Huta Poręby. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, w czasie wolnym od służby, jadąc w kierunku Dynowa zwróciła uwagę na kierującego oplem. Sposób jazdy wskazywał na to, że kierujący nim mężczyzna może być pijany, gdyż jechał całą szerokością jezdni. W pewnym momencie kierowca usiłował skręcić w prawo, jednak przejechał przez jezdnię i zatrzymał się na poboczu. Wtedy funkcjonariuszka wysiadła ze swojego samochodu i podchodząc do mężczyzny już nie miała wątpliwości co do jego stanu trzeźwości. Wykorzystała sytuację i wyciągnęła ze stacyjki kluczyki, a o wszystkim powiadomiła policję.

Kierujący oplem, 45-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, został zatrzymany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Policjanci apelują! Nie bądźmy obojętni gdy widzimy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwa osoba-reagujmy! Dzięki takiemu zachowaniu możemy zapobiec tragedii.

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WŁODZIMIERZ CZARZASTY: Live chat! Wy pytacie, ja odpowiadam!

https://tvpolska.pl/

03-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: