REKLAMA

Policjanta po służbie reaguje. Brak uprawnień i 3 promile alkoholu w organiźmie!

POWIAT BRZOZOWSKI/ PODKARPACIE. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, w czasie wolnym od służby na terenie powiatu brzozowskiego uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy, zabierając mu kluczyki. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.

pexels-brett-jordan-842528

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 19, w miejscowości Huta Poręby. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, w czasie wolnym od służby, jadąc w kierunku Dynowa zwróciła uwagę na kierującego oplem. Sposób jazdy wskazywał na to, że kierujący nim mężczyzna może być pijany, gdyż jechał całą szerokością jezdni. W pewnym momencie kierowca usiłował skręcić w prawo, jednak przejechał przez jezdnię i zatrzymał się na poboczu. Wtedy funkcjonariuszka wysiadła ze swojego samochodu i podchodząc do mężczyzny już nie miała wątpliwości co do jego stanu trzeźwości. Wykorzystała sytuację i wyciągnęła ze stacyjki kluczyki, a o wszystkim powiadomiła policję.

Kierujący oplem, 45-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, został zatrzymany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Policjanci apelują! Nie bądźmy obojętni gdy widzimy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwa osoba-reagujmy! Dzięki takiemu zachowaniu możemy zapobiec tragedii.

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WŁODZIMIERZ CZARZASTY: Live chat! Wy pytacie, ja odpowiadam!

https://tvpolska.pl/

03-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)