REKLAMA

Policja poszukuje złodziei paliwa

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W ostatnim okresie na terenie powiatu brzozowskiego doszło do kilku przypadków kradzieży oleju napędowego. W zainteresowaniu przestępców są głównie pojazdy ciężarowe i autobusy. Policja poszukuje sprawców i apeluje do właścicieli takich pojazdów o szczególną czujność i nadzór nad nimi.

Do przestępstw dochodziło pod osłoną nocy. Łupem sprawców padał olej napędowy.

Policja poszukuje sprawców tych kradzieży. Jednocześnie funkcjonariusze zwracają się do mieszkańców powiatu brzozowskiego z apelem o przekazywanie wszystkich informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia sprawców tych kradzieży. Będąc świadkami takich przestępstw lub próby ich dokonania poinformujmy o tym fakcie Policję dzwoniąc na nr alarmowy 997, nr tel. 13 43 08 310 lub 510 997 310. Zapewniamy pełną anonimowość.

Aby uchronić się przed tego typu kradzieżami apelujemy do właścicieli samochodów ciężarowych i autobusów o szczególną czujność i nadzór nad swoimi pojazdami. Nie parkujmy ich w miejscach ustronnych i nieoświetlonych. Zwracajmy uwagę na osoby obce, zachowujące się podejrzanie, które interesują się zaparkowanym pojazdem.

źródło: KPP Brzozów

03-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: