REKLAMA

Połączone posiedzenie komisji RM. Projekty uchwał oraz interwencje mieszkańców (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Pod przewodnictwem Edwarda Sabika zebrali się na połączonym posiedzeniu komisji radni RM w Brzozowie. Porządek posiedzenia liczył trzy punkty. Dotyczyły one zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, projektów uchwał, które będą procedowane na najbliższej sesji oraz pilnych spraw zgłaszanych przez mieszkańców gminy.

Najpierw radni pozytywnie zaopiniowali projekty uchwał w sprawach: maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie gminy Brzozów oraz zasad usytuowania na terenie gminy Brzozów miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

Druga część została poświęcona na opiniowanie materiałów na najbliższą sesję. Uchwały referowali: burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, jego pierwszy zastępca Stanisław Pilszak, skarbnik gminy Ewelina Pilszak i naczelnik wydziału inwestycji Edyta Kuczma.

Natomiast w punkcie trzecim radni przedstawiali bieżące sprawy i problemy zgłaszane przez mieszkańców. Dotyczyły one – jak zazwyczaj – spraw związanych ze stanem dróg i chodników (Kijowiec w Górkach, skrzyżowanie dróg wojewódzkich w Grabownicy, budowy ulic Krętej i Kołowej, kontynuacji chodnika przy ul. Chopina, ul. Górnej, ul. Kwiatowej i ul. Reymonta).

Radni podziękowali za remont kładki na Stobnicy. Mówiono też o uporządkowaniu pobocza ul. Zdrojowej, szkodach wyrządzanych przez bobry i renowacji pomnika w Grabownicy Starzeńskiej.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: DK

23-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
polaczone-posiedzenie-komisji-rm-projekty-uchwal-oraz-interwencje-mieszkancow-zdjecia-00e7ts