REKLAMA

Połączenie szkoły i przedszkola w Humniskach. Argumenty podczas dyskusji (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Połączenie szkoły i przedszkola w Humniskach. Argumenty podczas dyskusji (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Po zakończeniu ostatniej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie, w sali narad magistratu zorganizowano spotkanie z radnymi, podczas którego włodarze gminy zaprezentowali szczegółowy plan przeniesienia przedszkola w Humniskach do budynku pobliskiej szkoły podstawowej. Zabieg ten ma przede wszystkim znacząco polepszyć warunki bytowe dzieci i zapobiec ewentualnym decyzjom sanepidu, który w związku z trudną sytuacją lokalową, z jaką mamy do czynienia w aktualnie użytkowanym budynku, mógłby nie dopuścić obiektu do funkcjonowania w przyszłym roku szkolnym. Zgodnie z wygłoszonymi deklaracjami, władze Brzozowa nie chcą czekać z decyzjami przez kolejnych kilka miesięcy, tylko w sposób kompleksowy, już teraz, zająć się przekształceniem placówek i zainwestowaniem w nowe pomieszczenia i nowoczesny sprzęt. Po prezentacji określającej szczegóły planu, którą publikowaliśmy w osobnym materiale video, odbyła się szeroka dyskusja. Przedstawiamy jej obszerne fragmenty.

VIDEO z prezentacją określającą szczegóły planu władz Brzozowa:

Zdecydowane działania w sprawie przedszkola w Humniskach. „To odpowiedź na wieloletnią bezczynność poprzednich władz” (VIDEO, ZDJĘCIA)


Zdjęcia z sesji Rady Miejskiej w Brzozowie

3

02-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)