REKLAMA

PODKARPACIE. Zerwany przewód uderzył w motorowerzystę

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kolbuszowej Górnej. Zerwany przez nieustalony pojazd przewód linii napowietrznej, uderzył w jadącego motorowerzystę. W wyniku uderzenia, kierowca jednośladu przewrócił się na jezdnię. 39-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

303-240224

Wczoraj około godz.14.30, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kolbuszowej Górnej, przy drodze krajowej nr 9. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieustalonym pojazdem zaczepił o przechodzący nad jezdnią napowietrzny przewód. Zerwany przewód uderzył w jadącego motorowerzystę, który upadł na jezdnię. Pojazd, który zerwał przewód, odjechał z miejsca zdarzenia. 39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował motorowerem, z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku. Funkcjonariusze ustalają dane pojazdu, który zaczepił o kabel oraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Kolbuszowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: