REKLAMA

PODKARPACIE. Pijany kierowca BMW wjechał w dom! (FOTO)

PODKARPACIE. Uszkodzeniem domu zakończył swoją podróż nietrzeźwy kierowca. 36-latek kierując bmw, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek. Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Na pierwszym planie widoczny widoczny od tyłu funkcjonariusz straży, pożarnej. Po jego prawej stronie fragment budynku domu drewnianego, w którego narożnik uderzył pojazd marki BMW. W oddali stoi wóz strażacki.

W poniedziałek, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Brzeziny. Policjanci ustalili, że kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jeden z domów. Na szczęście jego domownikom nic się nie stało.

Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedział 36-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie. Badanie alkomatem pokazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Wkrótce sprawa trafi do sądu.

Foto: OSP Brzeziny

źródło: KPP Ropczyce


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Potrącenie dziewczynki na feralnym skrzyżowaniu (ZDJĘCIA, VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: