REKLAMA

GMINA BRZOZÓW. Konsultacje społeczne

POWIAT BRZOZOWSKI. Burmistrz Brzozowa zaprasza mieszkańców sołectw Gminy Brzozów do konsultacji społecznych w sprawie projektów uchwał Rady Miejskiej w Brzozowie w sprawie uchwalenia statutów sołectw Humniska, Humniska – Skrzyżowanie, Stara Wieś, Grabownica Starzeńska, Przysietnica, Zmiennica, Turze Pole i Górki.
g23623

Konsultacje przeprowadzone zostaną w okresie od 19 kwietnia do 18 maja 2022 r. w formie składania pisemnych wniosków i uwag do Urzędu Miejskiego w Brzozowie w biurze podawczym, przesyłką pocztową lub skanem formularza pocztą elektroniczną na adres email: konsultacje@brzozow.pl.

Projekty uchwał Rady Miejskiej w Brzozowie w sprawie uchwalenia statutów sołectw opublikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Brzozowie na stronie  www.brzozow.bip.gov.pl oraz wyłożone są do wglądu w Urzędzie Miejskim w Brzozowie p. nr 108  w godzinach pracy Urzędu oraz u sołtysów poszczególnych sołectw.

Wyjaśnienia dotyczące przedmiotu konsultacji można uzyskać w okresie konsultacji telefonicznie,  w każdy czwartek  w godz. 1200-1400  pod nr. telefonu 13 306 10 63.

źródło: Gmina Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: