REKLAMA

Ogromna tragedia. Matka zabiła dwójkę dzieci, a później popełniła samobójstwo?

PODKARPACIE. Do nieprawdopodobnej tragedii doszło dzisiaj po południu w Chałupkach niedaleko Rudnika Nad Sanem w powiecie niżańskim. Według nieoficjalnych informacji matka miała zabić dwójkę swoich dzieci, a później popełnić samobójstwo. Wszystko w momencie, gdy do domu przyszedł ojciec w towarzystwie kuratora sądowego. Na miejscu pracuje prokurator i policjanci. Nie są udzielane żadne szczegółowe informacje.

Artykuł w trakcie edycji.

Policja potwierdza jedynie zdarzenie kryminalne.

Mogę potwierdzić, że doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Trwają czynności wykonywane przez prokuratora i policjantów. Nie udzielamy żadnych innych informacji – mówi nam podinspektor Marta Tabasz-Rygiel, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

RMF24.pl podaje, że do dramatu miało dojść w momencie, gry do jednego z domów, w asyście kuratora sądowego, przybył po dzieci ojciec. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że matka miała najpierw zaatakować kuratora sądowego nożem, by chwilę później zamknąć się z dziećmi w łazience. Po pewnym czasie do pomieszczenia wszedł ojciec i odkrył zwłoki dzieci i kobiety.

Z kolei dla polsatnews.pl wypowiedział się krótko st. kpt. Ireneusz Stafiej z PSP w Nisku. Przekazał, że w akcji uczestniczą również strażacy, ale nie może przekazać informacji o szczegółach zdarzenia. – Doszło tam do ogromnej tragedii – zaznaczył jedynie strażak.

Wkrótce więcej informacji.


zdjęcie poglądowe / archiwum

30-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)