REKLAMA

Nowoczesny sprzęt trafił do szpitala onkologicznego w Brzozowie (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Nowoczesny sprzęt trafił do szpitala onkologicznego w Brzozowie (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nowoczesny aparat do dezynfekcji pomieszczeń, a także sprzęt ochrony osobistej trafił do Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie. Wszystko za sprawą dofinansowania z rządowego Funduszu Sprawiedliwości w kwocie ćwierć miliona złotych.

Podczas prezentacji nowo zakupionego sprzętu dyrektor Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie Tomasz Kondraciuk podziękował osobom zaangażowanym w pozyskanie dofinansowania. Wymienił posła na Sejm RP Piotra Uruskiego, senatora Mieczysława Golbę, wicestarostę powiatu brzozowskiego Jacka Adamskiego, a także zaangażowanego w działania dla szpitala, pielęgniarza Grzegorza Pietrykę, który jest również wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Brzozowie.

Wcześniej wsparcie z PGNiG oraz Lasów Państwowych otrzymał szpital w Sanoku, który posiada oddział zakaźny przeznaczony dla pacjentów z koronawirusem. Środki na ochronę osobistą trafiły też do szpitala w Lesku, a powiat bieszczadzki otrzymał 20 000 maseczek dla szpitala i instytucji znajdujących się w Bieszczadach – dodaje Piotr Uruski.

foto: BGP

01-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: