REKLAMA

Nowoczesny sprzęt trafił do szpitala onkologicznego w Brzozowie (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Nowoczesny sprzęt trafił do szpitala onkologicznego w Brzozowie (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nowoczesny aparat do dezynfekcji pomieszczeń, a także sprzęt ochrony osobistej trafił do Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie. Wszystko za sprawą dofinansowania z rządowego Funduszu Sprawiedliwości w kwocie ćwierć miliona złotych.

Podczas prezentacji nowo zakupionego sprzętu dyrektor Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie Tomasz Kondraciuk podziękował osobom zaangażowanym w pozyskanie dofinansowania. Wymienił posła na Sejm RP Piotra Uruskiego, senatora Mieczysława Golbę, wicestarostę powiatu brzozowskiego Jacka Adamskiego, a także zaangażowanego w działania dla szpitala, pielęgniarza Grzegorza Pietrykę, który jest również wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Brzozowie.

Wcześniej wsparcie z PGNiG oraz Lasów Państwowych otrzymał szpital w Sanoku, który posiada oddział zakaźny przeznaczony dla pacjentów z koronawirusem. Środki na ochronę osobistą trafiły też do szpitala w Lesku, a powiat bieszczadzki otrzymał 20 000 maseczek dla szpitala i instytucji znajdujących się w Bieszczadach – dodaje Piotr Uruski.

foto: BGP

01-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)