REKLAMA

Nie żyje znany tancerz Żora Korolyov. Miał 34 lata

POLSKA. We wtorek późnym wieczorem kraj obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 34-letniego Żory Korolyova, ukraińskiego tancerza, choreografa, przedsiębiorcy i aktora. Szerszej publiczności Korolyov znany był przede wszystkim z udziału w programie Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Znana jest przyczyna śmierci tancerza.

Żora Korolyov. Foto: Wikimedia, Creative Commons, autor: Bartosz Wróbel

Od wczoraj taneczny świat w Polsce pogrążony jest w żałobie po nagłej śmierci młodego tancerza, choreografa, przedsiębiorcy i aktora rodem z Ukrainy Żory Korolyova.

Był uwielbianym przez publiczność uczestnikiem tanecznych show TVNu, a przede wszystkim Polsatu. W latach 2015-2016 występowała w „Tańcu z gwiazdami”. Jego partnerkami były m.in. Agnieszka Cegielskia, Dominika Gwit, Karolina Gorczyca oraz Kasia Cerekwicka. Występował również w innym programie rozgrywkowym Polsatu „Jak oni śpiewają”. W Warszawie prowadził Akademię Artystyczną „Arte” Żora Korolyov.

Wczoraj 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i choreograf Żora Korolyov. Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Żora, nie możemy w to uwierzyć ….. – czytamy w komunikacie Polsatu w mediach społecznościowych.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł „Super Express” wynika, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego.

Żora Korolyov osierocił 10-letnią córeczkę Sonię.

źródło: Red., Polsat, Super Express

foto: Wikimedia, Creative Commons

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)