REKLAMA

Brzozowscy policjanci wsparli potrzebujące rodziny! (ZDJĘCIE)

POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z terenu powiatu brzozowskiego. Ich trudną sytuację dostrzegli dzielnicowi. Przekazane rodzinom w okresie przedświątecznym artykuły spożywcze, w tym słodycze oraz zabawki dla dzieci, wywołały wzruszenie i wdzięczność za okazaną im pomoc.

303-233642

Dzielnicowi, jako policjanci pierwszego kontaktu, w trakcie swojej codziennej służby, zwrócili uwagę na najbardziej potrzebujące pomocy rodziny z terenu powiatu brzozowskiego. W okresie przedświątecznym, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, bardzo chętnie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z naszego terenu.

303-233641

Za zebrane pieniądze zostały zakupione artykuły spożywcze, środki czystości, słodycze i zabawki dla dzieci. Funkcjonariusze przygotowali świąteczne paczki dla dwóch rodzin. Wczoraj prezenty trafiły do mieszkańców gminy Haczów i Domaradz. Obdarowani nie kryli swojego wzruszenia i radości, byli bardzo wdzięczni za okazaną im pomoc i pamięć. Dzięki takim prostym gestom możemy sprawić, że czyjeś święta będą weselsze i pełne spokoju.

Jeśli widzimy, że w naszym otoczeniu znajdują się osoby potrzebujące pomocy, nie bądźmy na to obojętni. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie im jej zapewnić, to poinformujmy o tym odpowiednie instytucje, które udzielają pomocy i wsparcia potrzebującym. Pamiętajmy o numerze alarmowym 112, pod którym można zgłosić każdą interwencję, w której zagrożone jest życie i zdrowie człowieka.

303-233640

303-233639

303-233643

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:  Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)