REKLAMA

Nerwowe zachowanie 19 i 20-latka. W pudełku marihuana (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas przeszukania samochodu mundurowi ujawnili środki odurzające. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Kierujący oraz pasażer samochodu zostali zatrzymani.

W ostatnich dniach, uwagę policjantów Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego ze Strzyżowa, zwrócił kierujący bmw, który mógł nie posiadać uprawnień do kierowania. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. Kierowca miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat, którzy na widok policjantów, zaczęli się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Po wylegitymowaniu, w trakcie przeszukania pojazdu, policjanci znaleźli pudełko z zawartością suszu roślinnego. Ponadto policjanci przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzn, u jednego z nich znaleziono susz roślinny. Z pomocą testera potwierdzono, że jest to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

źródło: KPP Strzyżów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śmierć strażaków. Jak doszło do tragicznego wypadku? USTALENIA PROKURATURY (VIDEO, ZDJĘCIA)

foto: Pomoc Drogowa Truck & Bus J&J Hejnowicz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: