REKLAMA

Napadli na mężczyznę, pobili go i zabrali pieniądze. Usłyszeli zarzuty

HACZÓW / PODKARPACIE. Dwaj młodzi ludzie odpowiedzą za napaść na mieszkańca gminy Haczów. Sprawcy zaatakowali 60-letniego mężczyznę, pobili i zabrali mu 50 zł. Podejrzewani o to przestępstwo zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za takie przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 

W wyniku podjętych w tej sprawie czynności, brzozowscy policjanci ustalili i zatrzymali w miniony piątek dwóch młodych mężczyzn, którzy pobili i okradli 60-letniego mieszkańca gminy Haczów. Jak ustalili funkcjonariusze w styczniu br., w godzinach wieczornych napadli na pokrzywdzonego, pobili i odebrali mu pieniądze w kwocie 50 zł. Uciekli z miejsca, pozostawiając leżącego tam mężczyznę.

Sprawcami okazali dwaj mieszkańcy tej samej gminy, w wieku 20 i 26 lat. Napastnicy zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 20 i 26-latkowi zarzutu rozboju. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu i złożyli wyjaśnienia. Za rozbój kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

11122

źródło: KPP Brzozów

21-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: