REKLAMA

Napadli na mężczyznę, pobili go i zabrali pieniądze. Usłyszeli zarzuty

HACZÓW / PODKARPACIE. Dwaj młodzi ludzie odpowiedzą za napaść na mieszkańca gminy Haczów. Sprawcy zaatakowali 60-letniego mężczyznę, pobili i zabrali mu 50 zł. Podejrzewani o to przestępstwo zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za takie przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 

W wyniku podjętych w tej sprawie czynności, brzozowscy policjanci ustalili i zatrzymali w miniony piątek dwóch młodych mężczyzn, którzy pobili i okradli 60-letniego mieszkańca gminy Haczów. Jak ustalili funkcjonariusze w styczniu br., w godzinach wieczornych napadli na pokrzywdzonego, pobili i odebrali mu pieniądze w kwocie 50 zł. Uciekli z miejsca, pozostawiając leżącego tam mężczyznę.

Sprawcami okazali dwaj mieszkańcy tej samej gminy, w wieku 20 i 26 lat. Napastnicy zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 20 i 26-latkowi zarzutu rozboju. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu i złożyli wyjaśnienia. Za rozbój kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

11122

źródło: KPP Brzozów

21-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
napadli-na-mezczyzne-pobili-go-i-zabrali-pieniadze-uslyszeli-zarzuty-00e8po-8795