REKLAMA

Najnowsze ZDJĘCIA Centrum Symulacji Medycznej! Rozpoczęto wyposażanie obiektu

SANOK / PODKARPACIE. Cały czas śledzimy postępy prac przy Centrum Symulacji Medyczne, jednej z największych inwestycji realizowanych przez Uczelnie Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Rozpoczęło się m.in. wyposażanie laboratoriów. Przy okazji wizyty postanowiliśmy sprawdzić, jakie widoki rozpościerają się z dachu budynku. Zobaczcie zdjecia.

O inwestycji

Celem działań realizowanych przez Uczelnię jest wsparcie dla studentów kierunków pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego w zakresie Budowy Centrum Symulacji Medycznej, Budynek G oraz wsparcie dla studentów kierunku mechanika i budowa maszyn poprzez wyposażenie pracowni i laboratoriów.

W rezultacie projektu powstanie nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej a Instytut Techniczny zostanie wzbogacony o nowoczesne narzędzia pomiarowe i analityczne umożliwiające dostosowanie programu nauczania do współczesnych wymogów rynku pracy i oczekiwań regionalnych pracodawców. Powstała infrastruktura będzie służyła co najmniej 3 grupom zidentyfikowanych beneficjentów: studentom, pracownikom naukowo-dydaktycznym oraz pośrednio przedsiębiorcom. Powstałe Centrum Symulacji Medycznej będzie zaspokajać potrzeby kształcenia na kierunku pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne, doposażone pracownie w Instytucie Mechaniki i Budowy Maszyn pozwolą na poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów, zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych pracodawców regionu. Ponadto uczelnia zwiększy swoje możliwości w zakresie kwaterowania studentów i kadry dydaktycznej co powinno zaowocować wzrostem zainteresowania uczelnią. Planuje się, iż powstała infrastruktura i wyposażenie posłuży 400 studentom od roku 2021 na wspieranych kierunkach.


11-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)