REKLAMA

ŁUKOWE. Wilk zaatakował w środku dnia. Chwilę wcześniej trójka dzieci opuściła podwórko (DRASTYCZNE)

ŁUKOWE / PODKARPACIE. Otrzymujemy kolejne sygnały dotyczące niepokojącej aktywności wilków, w pobliżu zamieszkałych domów. Tym razem do ataku jednego osobnika ścigającego zwierzynę doszło w miejscowości Łukowe w gminie Zagórz. Wilk próbował upolować sarnę, a ta broniąc się wbiegła na teren jednej z posesji. Chwilę wcześniej, z sąsiedniego podwórka do domu weszła trójka dzieci. Wszystko działo się około godziny 14:00.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, około godziny 14:00 w Łukowem w gminie Zagórz.

Wilk gonił sarnę, a ta w pewnym momencie spadła z góry i złamała nogę. Nie dała rady uciekać, wilk zaczął ją szarpać. Sąsiad zobaczył co się dzieje i przegonił to zwierzę, choć wilk niechętnie odchodził w kierunku lasu – opisuje całą sytuację pani Maria, która zgłosiła sprawę do naszej redakcji.

Zakrwawiona sarna upadła na terenie jednej z posesji. Tuż obok, kilka chwil wcześniej, na podwórku bawiła się trójka dzieci. Na szczęście weszły one do domu.

Jak dodaje nasza rozmówczyni, dzień wcześniej, również w Łukowem, wilki zagryzły psa. Do zdarzenia doszło także w pobliżu jednego z zamieszkałych domów.

Boimy się o nasze dzieci. Syn do dzisiaj nie chce nawet myśleć o wyjściu na podwórko – dodaje pani Maria.

Na miejscu interweniował weterynarz oraz policjanci.

W minioną sobotę o godzinie 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące rannego zwierzęcia leżącego na jednej z posesji w miejscowości Łukowe. Na miejsce został wezwany weterynarz, który zabezpieczył sarnę. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – mówi nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

POZOSTAŁE ZDJĘCIA – KLIKNIJ

UWAGA! DRASTYCZNE

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY. Wilki rozszarpały ciężarną łanię. Tuż pod zamieszkałym domem (DRASTYCZNE. VIDEO, ZDJĘCIA)

źródło: Red., materiały nadesłane

11-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)