REKLAMA

”Młodzi z pasją”. Nietuzinkowe występy i zdolności młodych ludzi (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Niedzielny wieczór 28 listopada br. w sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej należał do utalentowanych młodych mieszkańców gminy, którzy swoimi występami podczas koncertu „Młodzi z pasją” wykazali się nietuzinkowymi zdolnościami i podzielili się z publicznością swoimi sukcesami i pasją. Inicjatorami i organizatorami wydarzenia, pod patronatem Wójta Gminy Jasienica Rosielna Urszuli Brzuszek, była firma „Drewger” Agaty i Zenona Gerlachów.

18-38c45bde11

Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać autorskiego singla Marii Szyndlar „Droga do ciszy”, utworów fortepianowych w wykonaniu Dawida Jajko oraz koncertu zespołu muzycznego młodych muzyków z terenu gminy. Ponadto o sportowej pasji do skoków narciarskich i kombinacji norweskiej opowiedział pochodzący z Jasienicy Rosielnej Paweł Szyndlar, a Gabriela Długosz zaprezentowała swoje autorskie fotografie.  

Młodym talentom z terenu gminy Jasienica Rosielna serdecznie gratulujemy odnoszonych sukcesów, talentu i ambicji, popartych wytrwałością w pracy, zapałem i zaangażowaniem umożliwiającym spełnianie marzeń.

Serwis informacyjny Gminy Jasienica Rosielna


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

E*pidemia to nie wynalazek XXI wieku! POMOC PRAWNA dla funkcjonariuszy na granicy!

tvPolska

 02-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)