REKLAMA

”Młodzi z pasją”. Nietuzinkowe występy i zdolności młodych ludzi (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Niedzielny wieczór 28 listopada br. w sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej należał do utalentowanych młodych mieszkańców gminy, którzy swoimi występami podczas koncertu „Młodzi z pasją” wykazali się nietuzinkowymi zdolnościami i podzielili się z publicznością swoimi sukcesami i pasją. Inicjatorami i organizatorami wydarzenia, pod patronatem Wójta Gminy Jasienica Rosielna Urszuli Brzuszek, była firma „Drewger” Agaty i Zenona Gerlachów.

18-38c45bde11

Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać autorskiego singla Marii Szyndlar „Droga do ciszy”, utworów fortepianowych w wykonaniu Dawida Jajko oraz koncertu zespołu muzycznego młodych muzyków z terenu gminy. Ponadto o sportowej pasji do skoków narciarskich i kombinacji norweskiej opowiedział pochodzący z Jasienicy Rosielnej Paweł Szyndlar, a Gabriela Długosz zaprezentowała swoje autorskie fotografie.  

Młodym talentom z terenu gminy Jasienica Rosielna serdecznie gratulujemy odnoszonych sukcesów, talentu i ambicji, popartych wytrwałością w pracy, zapałem i zaangażowaniem umożliwiającym spełnianie marzeń.

Serwis informacyjny Gminy Jasienica Rosielna


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

E*pidemia to nie wynalazek XXI wieku! POMOC PRAWNA dla funkcjonariuszy na granicy!

tvPolska

 02-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: