REKLAMA

Mieszkaniec Dydni obrzucił koktajlami Mołotowa komendę policji w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 45-letni mieszkaniec Dydni w powiecie brzozowskim w nocy z poniedziałku na wtorek obrzucił tzw. koktajlami Mołotowa komendę policji w Brzozowie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Jak informuje asp. sztab. Monika Dereń, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Brzozowie, do zdarzenia doszło około godz. 22.

Nieznany wówczas mężczyzna rzucił w budynek komendy szklaną butelką i plastikowym baniakiem napełnionymi łatwopalną cieczą. Doszło do podpalenia, ale sytuacja została prędko opanowana przez funkcjonariuszy. Budynek komendy nie ucierpiał w większym stopniu, ale w wyniku rozproszenia ognia zajęło się auto stojące na parkingu. Zostało jednak też szybko ugaszone przez funkcjonariuszy.

Policja ustaliła już personalia mężczyzny. To osoba dobrze znana stróżom prawa w Brzozowie. W stosunku do mieszkańca Dydni prowadzone jest postępowanie w związku ze znęcaniem się nad rodziną, kierowaniem gróźb karalnych i znieważeniem funkcjonariusza. W tej chwili policjanci wykonują czynności z jego udziałem Do sądu zostanie skierowany wniosek o areszt tymczasowy dla sprawcy.

drm


grafika poglądowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. Ogromny pożar! Nowy drewniany dom spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

1_93


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)