REKLAMA

Mieszkańcy bez ogródek o ważnych dla lokalnej społeczności zadaniach. Znów głośno o przystankach w Grabownicy (FILM, ZDJĘCIA)

|

Mieszkańcy bez ogródek o ważnych dla lokalnej społeczności zadaniach. Znów głośno o przystankach w Grabownicy (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W punkcie wolne wnioski w ramach 50. sesji Rady Miejskiej w Brzozowie głos zabrali mieszkańcy gminy. Zgłosili oni wiele postulatów, w głównej mierze skupiając się na przystankach w Grabownicy, stanie nawierzchni drogi Grabownica-Górki oraz na sprawach związanych z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. Do wygłoszonych spostrzeżeń, uwag i propozycji ustosunkowali się radni oraz burmistrzowie.

ts

12

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

Wdzięczność mieszkańców Górek. Janusz Cecuła uhonorowany za zaangażowanie w budowę długo oczekiwanej drogi (FILM, ZDJĘCIA)

50. sesja Rady Miejskiej w Brzozowie przeszła do historii. Sprawozdanie burmistrza (FILM, ZDJĘCIA)

Zdjęcia z sesji

26-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)