REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Czołówka, agresywny staruszek i jazda na promilach

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci w minionym czasie mieli pełne ręce roboty. Tylko podczas zdarzeń drogowych interweniowali blisko dwadzieścia razy.

Śliskie drogi, nieuwaga kierowców i samochody w rowie

Brzozowscy policjanci interweniowali podczas wielu kolizji w powiecie. W Przysietnicy kierujący mercedesem podczas wykonywania manewru cofania zderzył się z fiatem albea. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

We Wzdowie policjanci ustalili, że kierujący daewoo w trakcie manewru wymijania nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i doprowadził do zderzenia z volkswagenem.

W Haczowie było ślisko. Policjanci ustalili, że kierujący kia sorento stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Podobnie było w Trześniowie. Kierujący peugeotem nie opanował swojego pojazdu na śliskiej drodze i wylądował w rowie.

W Brzozowie doszło do zderzenia. Kierujący oplem podczas wymijania nie zachował odpowiedniej odległości i zderzył się z BMW.

Ponownie w Trześniowe, na śliskiej nawierzchni jezdni VW passat zderzył się czołowo z toyotą corollą. Następnie kierujący oplem astrą próbując uniknąć uderzenia z tymi samochodami samochodami doprowadził do zderzenia z toyotą rav 4. Opel uderzył w volkswagena passata. Na to najechała kierująca VW polo. Próbując uniknąć zderzenia z pojazdami zjechała do przydrożnego rowu.

W Jasionowie kierujący renault potrącił nietrzeźwego pieszego. 52-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

W Grabówce kierujący audi uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Podobną sytuację na drodze miał kierujący toyotą auris, który w Wesołej także natrafił na leśną zwierzynę.

Z kolei w Przysietnicy zderzyły się dwa pojazdy marki Audi A3. Sprawca tego zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

W Bliznem kierujący rowerem, włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z fordem mondeo.

Do kolejnej kolizji doszło w Izdebkach. Policjanci ustalili, że kierujący dwoma oplami astra w trakcie manewru wymijania nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. W konsekwencji doprowadzili do zderzenia. Obydwaj zostali ukarani mandatami karnymi.

Natomiast na Chopina w Brzozowie kierujący dostawczym mercedesem zderzył się z citroenem. W trakcie manewru wymijania nie zachowano bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. W tym przypadku również obydwoje kierujący zostali ukarani mandatami karnymi.

Ponownie w Brzozowie kierujący fiatem panda, podczas skręcania doprowadził do zderzenia z VW passatem. Nikt nie odniósł obrażeń, a sprawcę ukarano mandatem.

Policjanci ustalili, że w Haczowie kierujący audi A3 i hondą civic w trakcie manewru wymijania nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami doprowadzając do zderzenia pojazdów. Obydwaj zostali ukarani mandatami karnymi.

Podobne zdarzenie miało kilka dni później, w którym uczestniczyli kierujący fiata punto oraz volvo. Także zostali ukarani.

W Orzechówce kierujący toyotą auris wykonując manewr cofania doprowadził do zderzenia z audi A4. Sprawca dostał mandat.

rAcqEU

Jazda po kilku głębszych

W Bliznem skontrolowano audi, które w obszarze zabudowanym przekroczyło dopuszczalną prędkość. Poczas czynności policyjnych ujawniono, że kierujący pojazdu znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,21 promila.

Z kolei w Nozdrzcu skontrolowano 24-latka, kierującego fiatem CC. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.

W Dydni podczas kontroli drogowej od kierującego VW golfem policjanci wyczuli alkohol. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W Grabownicy Starzeńskiej patrol ruchu drogowego ujawnił, że kierujący audi 80 znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 0,33 promila.

Kradzież

Mieszkanka powiatu brzozowskiego zgłosiła na policję, że została okradziona. Z jej relacji wynika, że na dworcu autobusowym w Brzozowie nieznany sprawca ukradł jej telefon. Sytuacja miała miejsce podczas wsiadania do autobusu.

Kilka dni później miało miejsce podobne zdarzenie. Tym razem nieznany sprawca okradł 48-letnią mieszkankę powiatu brzozowskiego. Z torebki poszkodowanej skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 350 zł.

Agresywny staruszek

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który w rejonie przedszkola w Grabownicy Starzeńskiej groził ludziom. Z kolei siekierą uszkodził samochód. 80-latek podczas interwencji zaatakował siekierą funkcjonariuszy.

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum Esanok.pl

 

 

03-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)