REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Czołówka, agresywny staruszek i jazda na promilach

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci w minionym czasie mieli pełne ręce roboty. Tylko podczas zdarzeń drogowych interweniowali blisko dwadzieścia razy.

Śliskie drogi, nieuwaga kierowców i samochody w rowie

Brzozowscy policjanci interweniowali podczas wielu kolizji w powiecie. W Przysietnicy kierujący mercedesem podczas wykonywania manewru cofania zderzył się z fiatem albea. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

We Wzdowie policjanci ustalili, że kierujący daewoo w trakcie manewru wymijania nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i doprowadził do zderzenia z volkswagenem.

W Haczowie było ślisko. Policjanci ustalili, że kierujący kia sorento stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Podobnie było w Trześniowie. Kierujący peugeotem nie opanował swojego pojazdu na śliskiej drodze i wylądował w rowie.

W Brzozowie doszło do zderzenia. Kierujący oplem podczas wymijania nie zachował odpowiedniej odległości i zderzył się z BMW.

Ponownie w Trześniowe, na śliskiej nawierzchni jezdni VW passat zderzył się czołowo z toyotą corollą. Następnie kierujący oplem astrą próbując uniknąć uderzenia z tymi samochodami samochodami doprowadził do zderzenia z toyotą rav 4. Opel uderzył w volkswagena passata. Na to najechała kierująca VW polo. Próbując uniknąć zderzenia z pojazdami zjechała do przydrożnego rowu.

W Jasionowie kierujący renault potrącił nietrzeźwego pieszego. 52-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

W Grabówce kierujący audi uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Podobną sytuację na drodze miał kierujący toyotą auris, który w Wesołej także natrafił na leśną zwierzynę.

Z kolei w Przysietnicy zderzyły się dwa pojazdy marki Audi A3. Sprawca tego zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

W Bliznem kierujący rowerem, włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z fordem mondeo.

Do kolejnej kolizji doszło w Izdebkach. Policjanci ustalili, że kierujący dwoma oplami astra w trakcie manewru wymijania nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. W konsekwencji doprowadzili do zderzenia. Obydwaj zostali ukarani mandatami karnymi.

Natomiast na Chopina w Brzozowie kierujący dostawczym mercedesem zderzył się z citroenem. W trakcie manewru wymijania nie zachowano bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. W tym przypadku również obydwoje kierujący zostali ukarani mandatami karnymi.

Ponownie w Brzozowie kierujący fiatem panda, podczas skręcania doprowadził do zderzenia z VW passatem. Nikt nie odniósł obrażeń, a sprawcę ukarano mandatem.

Policjanci ustalili, że w Haczowie kierujący audi A3 i hondą civic w trakcie manewru wymijania nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami doprowadzając do zderzenia pojazdów. Obydwaj zostali ukarani mandatami karnymi.

Podobne zdarzenie miało kilka dni później, w którym uczestniczyli kierujący fiata punto oraz volvo. Także zostali ukarani.

W Orzechówce kierujący toyotą auris wykonując manewr cofania doprowadził do zderzenia z audi A4. Sprawca dostał mandat.

rAcqEU

Jazda po kilku głębszych

W Bliznem skontrolowano audi, które w obszarze zabudowanym przekroczyło dopuszczalną prędkość. Poczas czynności policyjnych ujawniono, że kierujący pojazdu znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,21 promila.

Z kolei w Nozdrzcu skontrolowano 24-latka, kierującego fiatem CC. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.

W Dydni podczas kontroli drogowej od kierującego VW golfem policjanci wyczuli alkohol. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W Grabownicy Starzeńskiej patrol ruchu drogowego ujawnił, że kierujący audi 80 znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 0,33 promila.

Kradzież

Mieszkanka powiatu brzozowskiego zgłosiła na policję, że została okradziona. Z jej relacji wynika, że na dworcu autobusowym w Brzozowie nieznany sprawca ukradł jej telefon. Sytuacja miała miejsce podczas wsiadania do autobusu.

Kilka dni później miało miejsce podobne zdarzenie. Tym razem nieznany sprawca okradł 48-letnią mieszkankę powiatu brzozowskiego. Z torebki poszkodowanej skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 350 zł.

Agresywny staruszek

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który w rejonie przedszkola w Grabownicy Starzeńskiej groził ludziom. Z kolei siekierą uszkodził samochód. 80-latek podczas interwencji zaatakował siekierą funkcjonariuszy.

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum Esanok.pl

 

 

03-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: