REKLAMA

Koszmarny wypadek. Nie żyje pilotka! Metalowa brama przebiła samochód (FOTO)

POLSKA. W sobotę przed południem, na odcinku specjalnym samochodowego Rajdu Śląska w Chybiu doszło, do wypadku z udziałem jednej z załóg. Samochód, którym rywalizował kierowca razem z pilotem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Niestety, w wyniku zdarzenia zginęła pilot pojazdu. W związku z tym tragicznym wydarzeniem, organizatorzy Rajdu Śląska podjęli decyzję o zakończeniu zawodów.

Wstępne ustalenia na miejscu zdarzenia wskazują na to, że załoga startująca w zawodach hondą civic, na prostym odcinku drogi, tuż przed zakrętem, wpadła w poślizg. Pojazd wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Niestety, pilot pojazdu – 39-letnia kobieta – zginęła na miejscu. Kierowca samochodu nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość innych substancji. Na miejscu prowadzone były czynności przez policjantów pod nadzorem prokuratora. Odcinek drogi, na którym doszło do zdarzenia, był niedostępny dla kibiców. Rajd został natychmiast przerwany.

W związku z tą tragedią, komitet organizacyjny Rajdu Śląska zadecydował, że w tej sytuacji sportowa rywalizacja nie będzie kontynuowana.

1_85

źródło: Policja Śląska

13-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: