REKLAMA

Kolejna magisterka w PWSZ Sanok!

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku otrzymała uprawnienia do prowadzenia kolejnych studiów magisterskich. Od października ruszają studia II stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”!

Już teraz zarejestruj się i studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości!

Absolwenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne będą przygotowani do pracy w służbach i instytucjach zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i obronności takimi jak służby mundurowe, instytucje porządku publicznego, ochrony osób i mienia, instytucje zarządzania kryzysowego i organizacji bezpieczeństwa w administracji państwowej i samorządowej. Absolwenci kierunku będą mogli ubiegać się o zatrudnienie w Siłach Zbrojnych a także Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służbie Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego. Będą przygotowani do pełnienia funkcji zawodowych w ramach struktur zarządzania kryzysowego w administracji państwowej i samorządowej, a także do pracy jako specjaliści ds. bezpieczeństwa informacji niejawnych w różnych instytucjach.

Zapraszamy na studia! Więcej informacji w Dziale Toku Studiów PWSZ, tel. 134655954, e-mail: studias@pwsz-sanok.edu.pl, studian@pwsz-sanok.edu.pl

 

materiały nadesłane

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
kolejna-magisterka-w-pwsz-sanok-00e8po-8620