REKLAMA

Kierowca BMW staranował barierki i uciekł! Był pijany (ZDJĘCIA)

KULASZNE / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Kulaszne. Kierujący bmw zjechał z drogi, uderzył w barierki ochronne, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Gdy funkcjonariusze dotarli do kierowcy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W minioną niedzielę po godz. 22, dyżurny sanockiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kulaszne. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW zjechał z drogi i uderzył w barierki ochronne. Przed przybyciem funkcjonariuszy, samochód został usunięty z drogi, a kierujący nim mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci odnaleźli uszkodzone bmw. W wyniku podjętych czynności ustalili, że samochodem w chwili zdarzenia kierował 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Gdy do niego dotarli, mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo od mężczyzny została pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnego stanu trzeźwości w chwili zdarzenia.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 30-latek jechał sam. W wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń. Do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień, mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu mieszkańcowi powiatu sanockiego został przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Komańczy.

źródło: KPP Sanok

21-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)