REKLAMA

Kierował tirem mając 3 promile alkoholu!

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę tira. 46-letni obywatel Rumunii miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie.

We wtorekokoło godz. 22, na ul. Markiewicza w Miejscu Piastowym policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym volvo z naczepą. Pojazd poruszający się drogą krajową nr 19, nie posiadał prawego reflektora, miał uszkodzone lusterko i zderzak. Trudności z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy kierowcy tira, zgłosił zaniepokojony świadek.

Funkcjonariusze zatrzymali i wylegitymowali kierującego ciężarowym volvo. Badanie stanu trzeźwości 46-letniego obywatela Rumunii, wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mundurowi ustalili, że chwilę przed zatrzymaniem kierujący pojazdem uszkodził znak drogowy oraz barierę energochłonną.

Policjanci uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę, zatrzymali jego prawo jazdy i zabezpieczyli pojazd. Pijany 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany, a o jego przyszłości zadecyduje sąd.

KMP Krosno

08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)