REKLAMA

Realny efekt rapowania w internecie. Mamy nową karetkę! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Flota Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego wzbogaciła się o nowy ambulans. Wszystko dzięki dobroczynnej akcji #hot16challenge zainicjowanej przez Siepomaga.pl.

Akcja #hot16challenge polegała na rapowaniu dla medyków i wpłacie symbolicznej kwoty na zbiórki organizowane przez platformę Siepomaga.pl.

Akcja przyniosła nieoczekiwany efekt w postaci zakupu nowoczesnych karetek i specjalistycznego sprzętu do walki z Covid-19. Jeden z ambulansów właśnie przyjechał do bazy BPR, a już za kilka dni rozpocznie służbę w jednej z bardziej odległych podstacji – Komańczy – informuje Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe.

W drodze powrotnej z Kutna (województwo łódzkie), nowa karetka zaliczyła chrzest bojowy. Najechała bowiem jako pierwsza na wypadek komunikacyjny.

Ratownikom z podstacji Komańcza życzymy samych udanych akcji, a Fundacji Siepomaga, oraz wszystkim raperom jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY i oczywiście rapujemy: Tak się tworzy historia walki dobra ze złem, Możesz być w niej bohaterem, albo tylko tłem – czytamy w radosnym wpisie o przekazaniu ambulansu na profilu Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego.

źródło: Red., Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe / Fb


08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)