REKLAMA

“JASEŁKA” w Brzozowskim Domu Kultury

W niedzielę, 22 stycznia sala kinowa Brzozowskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Licznie zgromadzona widownia, powitana serdecznie przez panią Annę Szajnowską- Jajko dyrektora Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie, miała możliwość obejrzeć Jasełka przygotowane przez dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników placówki.

Na scenie pojawiło się czterdziestu aktorów. Było to ogromne przedsięwzięcie, które wyreżyserowała pani Teresa Nogaj – nauczycielka przedszkola. Jednocześnie zadbała o właściwą i niezwykle efektowną scenografię. Przygotowania trwały długo i została w nie zaangażowana cała ,, przedszkolna rodzina’’. Historia Bożego Narodzenia została przedstawiona w pięciu scenach, w sposób ciekawy, barwny, opisowy, niekiedy humorystyczny, ale z zachowaniem przesłania miłości oraz właściwej powagi. Całość była przemyślana, słowo mówione, pieśni i tańce tworzyły piękny obraz, a przerwy między scenami umilały kolędy. Aktorzy znakomicie odegrali swoje role, dobrze czuli się na scenie, co zauważyła publiczność i nagrodziła spektakl głośnymi brawami oraz gratulacjami. Niedzielne spotkanie zakończyła pani Anna Szajnowska- Jajko – dyrektor przedszkola, która pogratulowała wszystkim udanego, efektownego występu i podziękowała za jego przygotowanie. Jednocześnie wyraziła ogromną radość z tak miłego odbioru i przyjęcia ,,Jasełek’’ przez publiczność.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji i pracownikom Brzozowskiego Domu Kultury za współpracę podczas realizacji naszego teatralnego przedsięwzięcia!!!

Dziękujemy bardzo rodzicom za zaangażowanie i wszelką okazaną pomoc związaną z  przygotowaniem spektaklu!!!

Anna Szajnowska-Jajko

źródło: Gmina Brzozów


25-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: