REKLAMA

Huśtawka spadła na główkę chłopca. Trwa walka!

HUMNISKA / PODKARPACIE. – 18 marca 2020 roku dotychczasowe życie naszej rodziny legło w gruzach i zmieniło się nieodwracalnie. Nasz najstarszy syn Kacper uległ wypadkowi na huśtawce z metalową konstrukcją, która zerwała się i spadła prosto na jego główkę wyrządzając ogromne uszkodzenia czaszkowo – mózgowe. Lekarze nie dawali naszemu dziecku szans. Nam kazali przygotować się na najgorsze– piszą w opisie zbiórki rodzicie.

2 miesiące pobytu na OIOMie – śpiączka farmakologiczna, po wybudzeniu brak świadomości. Cały ten czas stan bardzo ciężki: porażenie czterokończynowe, wodogłowie, brak kontaktu słownego. W końcu oddział rehabilitacyjny… Ciężka praca zespołów medycznych, Rodziców i samego Kacpra.

LINK DO ZBIÓRKI – kliknij

– Nadszedł dzień powrotu do domu. Od 23 grudnia 2020 roku Kacperek jest z nami. I nadal walczy, nie poddaje się. Nasz dzień zaczyna się i kończy bardzo kosztownymi rehabilitacjami. Godziny ciężkiej pracy nie idą na marne, Kacper robi postępy, ale przed nim jeszcze sporo pracy i starań o jak największą sprawność ruchową i intelektualną. Życie całej rodziny skupione jest na polepszeniu sprawności Kacperka. W najbliższym czasie czeka go zabezpieczenie mózgu poprzez rekonstrukcję czaszki – podkreślają Rodzice.

02-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)