REKLAMA

HUMNISKA. BMW w rowie. 33-letni kierowca pijany (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który w Humniskach wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawca kolizji, 33-letni mieszkaniec gminy Brzozów, stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W piątek po godz. 19, policjanci z brzozowskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Humniskach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący bmw jechał w kierunku Brzozowa, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Z relacji świadka wynikało, że mężczyzna jadąc drogą kilka razy zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżające z przeciwnego kierunku samochody.

Zachowanie kierowcy bmw wskazywało, że może on być pod działaniem alkoholu. Wynik badania alkomatem tylko potwierdził przypuszczenia policjantów i naocznego świadka. Okazało się, że 33-letni mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

12-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)