REKLAMA

„Humnisie” i ich efektowne występy w święto babci i dziadzia (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. „BABCIU, DZIADZIU KOCHAMY WAS” – pod takim hasłem odbyło się uroczyste spotkanie przedszkolaków z babciami i dziadkami z okazji ich święta w sali widowiskowej kościoła na „Małej Stronie” w Humniskach.

Gości powitała dyrektor Barbara Piotrowska. Jako pierwsze wystąpiły dzieci  z grupy 3,4-latków. Przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się okolicznościowe wiersze, piosenki i zabawy muzyczno- ruchowe. Następnie zaprezentowała się grupa starszaków. 6-latki przygotowały inscenizację bajki „Kozucha Kłamczucha”, której treść była przeplatana odpowiednio dobranymi piosenkami. 5-latki dla swoich dziadków przygotowały wierszyki pt. „Śmieszne rymy”.

W dalszej części były tańce w wykonaniu grupy chłopców, dziewczynek i „Kółka tanecznego”. Na uroczystości gościliśmy również seniorów, których wnuki uczęszczały kiedyś do naszego przedszkola. Wyjątkowy występ przedszkolaków odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących, a dziadkowie gromkimi brawami i okrzykami dziękowali swoim wnukom.

Po występach „Humnisie” wręczyły przygotowane prezenty i zaprosiły gości na wspólny, słodki poczęstunek. Uroczysty Dzień Babci i Dziadzia dał naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Składamy podziękowania księdzu proboszczowi Andrzejowi Kusiowi za udostępnienie sali widowiskowej, paniom ze świetlicy za życzliwość, rodzicom za przygotowanie strojów i pomoc w czasie uroczystości.

Nauczycielki Przedszkola

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów / autor: DK

24-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
humnisie-i-ich-efektowne-wystepy-w-swieto-babci-i-dziadzia-zdjecia-00e7ts