REKLAMA

HACZÓW: Najlepsi uczniowie wyróżnieni (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. 24 czerwca 2020 roku po raz kolejny wręczono Nagrody Wójta Gminy Haczów za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie, twórczości i działalności artystycznej.

W tym roku uroczystość przebiegła w inny niż dotychczas sposób. W związku z obostrzeniami związanymi ze stanem epidemiologicznym kraju, wręczenie nagród odbyło się w Urzędzie Gminy przy zachowaniu wszelkich zasad ostrożności. Przy gratulacjach zabrakło uścisków a zetknięcie „łokciem” budziło spore rozbawienie. Wójt gminy Haczów Stanisław Jakiel w towarzystwie Dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Gminy Haczów Pani Grażyny Wdowiarz gratulował najzdolniejszej i ambitnej młodzieży bardzo wysokich wyników w nauce, wzorowego zachowania i szczególnych osiągnięć na wybranych przez nich polach edukacji zgodnych z ich zainteresowaniami i planami na przyszłość. Wśród najzdolniejszych uczniów znaleźli się: Karolina Kaczkowska i Emilia Kaczor ze Szkoły Podstawowej w Haczowie, Amelia Leśniak ze Wzdowa, Miłosz Józefczyk ze Szkoły w Malinówce, Miłosz Zajdel z Jabłonicy Polskiej oraz Julia Pokrywka reprezentująca Szkołę Podstawową w Jasionowie. Nagrodę za osiągnięcia w twórczości i działalności artystycznej otrzymał Bartosz Konieczny ze Szkoły Podstawowej w Trześniowie.

Poza indywidualnymi nagrodami Pan Wójt wręczył czeki o wartości 1.000 zł. dla klas, które zdobyły tytuł „Najlepszej Klasy” w tym roku szkolnym Otrzymana nagroda pieniężna umożliwi uczniom nagrodzonych zespołów atrakcyjnie spędzić czas np. poprzez wspólny i bardzo wyczekiwany w tym trudnym czasie wyjazd na integracyjną wycieczkę. Na ręce Dyrektorów Szkół Pan Wójt i Pani Dyrektor SAPO złożyli podziękowania dla wszystkich nauczycieli za cały rok wytężonej pracy, trud włożony w wychowanie młodego pokolenia, wkład pracy dla rozwoju oświaty w Gminie Haczów oraz za starania o jak najwyższe wyniki nauczania. Dyrektorzy otrzymali symboliczne świadectwa z wyróżnieniem.

Na koniec wójt gminy Haczów życzył wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji z nadzieją, że we wrześniu spotkają się w tradycyjnych szkolnych ławkach.

źródło: UG Haczów

06-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)