REKLAMA

GMINA BRZOZÓW. Zaproszenie do wyjazdu na VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa zaprasza seniorów gminy Brzozów (osoby powyżej 60 roku życia) do udziału w VIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie, które odbędą się 16 września b.r.

Senioralia to wydarzenie, którego celem jest kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela, a także budowanie wśród osób 60+ świadomości prozdrowotnej, ekonomicznej, prawnej oraz tej związanej z bezpieczeństwem. W czasie Senioralii uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych, wysłuchać wykładów propagujących zdrowy styl życia oraz wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych.

Wyjazd nastąpi w dniu imprezy około godz. 6 rano z Brzozowa. Zapewniamy bezpłatny przejazd oraz ubezpieczenie.

Zgłoszenia na zamieszczonym poniżej formularzu będą przyjmowane przez pracownika Wydziału Spraw Społecznych, Urzędu Miejskiego w  Brzozowie, ul. A. Krajowej 1 pok. 11, tel. 13 306 10 69 bądź mailowo w postaci skanu uzupełnionego i podpisanego druku na adres: wydarzenia@brzozow.pl do dnia 31.08.2021 r.

FORMULARZ – KLIKNIJ

1

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

foto nagłówek: poglądowe

18-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)