All Activity

This stream auto-updates   

  1. Earlier
  2. Jeśli potrzebujesz nie tylko samochodu wypozyczalnia aut frankfurt , ale także usług kierowcy, zwróć uwagę, czy w opisie tego samochodu znajduje się napis „z kierowcą”.
  3. Ktoś się orientuje czy myślano w ogóle o czymś takim u nas? Chodzi mi o duże elektroniczne tablice na przystankach takie jak np. w Bielsku-Białej, informują za ile przyjedzie jaki autobus. Myślę, że skoro duże miasta to mają więc czas na mniejsze.
  4. Dlaczego syn obecnego burmistrza tydzień temu (na własne oczy widziałem) ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu? Miał już bilet czy może uprzywilejowani płacić nie muszą? Nie jest to jednorazowa sytuacja bo już kilka razy widziałem osoby z urzędu gminy które omijając kolejkę wchodzą na basen. Tylko "bydło" ma płacić? Czy może są jakieś karnety do kupienia (z tego co się dowiedziałem to nie ma). A nawet jakby były to czy to oznacza że rodzina Burmistrza i innych uprzywilejowanych kolejki nie zobowiązują? Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie dogryzanie i pierdzielenie głupot czy straszenie sądami. Oprócz mnie widziało to jeszcze kilka osób.
  1. Load more activity