All Activity

This stream auto-updates   

  1. Earlier
  2. Jeśli potrzebujesz nie tylko samochodu wypozyczalnia aut frankfurt , ale także usług kierowcy, zwróć uwagę, czy w opisie tego samochodu znajduje się napis „z kierowcą”.
  3. Ktoś się orientuje czy myślano w ogóle o czymś takim u nas? Chodzi mi o duże elektroniczne tablice na przystankach takie jak np. w Bielsku-Białej, informują za ile przyjedzie jaki autobus. Myślę, że skoro duże miasta to mają więc czas na mniejsze.
  4. I generalnie zabrałem i zamówiłem samochód przez wynajmij samochód w Lotnisko Modlin, więc możesz umieścić samochód w dowolnym miejscu i nie martwić się o parking, ponieważ jest ubezpieczony. Miesięczny czynsz kosztuje mniej niż miesięczny bilet parkingowy.
  5. http://brzozow24.pl/sonda-ide-do-ratusza-a-musialem-stanac-kolo-szpitala-czy-w-brzozowie-trudno-znalezc-miejsce-do-zaparkowania-film-00e5js/#comment-7162 Podziękujcie Burmistrzowi Rzepce który zniszczył Rynek i zlikwidował największy parking w mieście.
  6. Dlaczego syn obecnego burmistrza tydzień temu (na własne oczy widziałem) ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu? Miał już bilet czy może uprzywilejowani płacić nie muszą? Nie jest to jednorazowa sytuacja bo już kilka razy widziałem osoby z urzędu gminy które omijając kolejkę wchodzą na basen. Tylko "bydło" ma płacić? Czy może są jakieś karnety do kupienia (z tego co się dowiedziałem to nie ma). A nawet jakby były to czy to oznacza że rodzina Burmistrza i innych uprzywilejowanych kolejki nie zobowiązują? Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie dogryzanie i pierdzielenie głupot czy straszenie sądami. Oprócz mnie widziało to jeszcze kilka osób.
  1. Load more activity