Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. Zawsze i wszędzie będzie wszystko po znajomościach.
 3. Wcześniej
 4. Będę głosował na młodego.
 5. mama skarbnika była kucharką w tym przedszkolu jeszcze kiedy skarbnik do niego uczęszczał...
 6. Stanisław Szałajko i Zdzisław Szmyd
 7. Zwracam sie z pytaniem do pana burmistrza. Jaki jest poziom rozwoju gospodarczego w gminie Brzozów? Nie znalazłem aktualnych danych jedynie te z lat 99-09 gdzie poziom był w granicach 0,09% do 0,03%. Ciekawość mnie zżera, co nasza umiłowana władza zrobiła w tym kierunku. Pozdrawiam
 8. Czy są jacyś inni kandydaci na fotel burmistrza Brzozowa?
 9. Witam. Sytuacja gminy nigdy nie była na tyle dobra żeby można było mówić o tym że Brzozów się rozwija. Deficyt na poziomie 40 mln to dużo, jeśli budżet gminy opiewa na 108 mln http://edziennik.rzeszow.uw.gov.pl/Compatible/Details?Oid=39030. Pewne jest jedno: obecna władza gminy nie będzie zainteresowana zmniejszaniem deficytu.
 10. Nie, BDK nie jest potrzebny. Wystarczy Biedrona, browar, jakiś zasiłek i już.... Paranoja. Co za pytanie Może zamiast pytać czy BDK jest potrzebny powinna toczyć się rozmowa jak wspomóc BDK, jakie pomysły mają mieszkańcy, jak zachęcić swoje dzieci do uczęszczania w zajęciach w BDK, interesowania się kulturą itp? Ale nie, narzekanie na BDK, zakupy w Biedronie, tablet dla dzieciaka, żeby siedział cicho i disco polo z telefonu to szczyt rozrywki i obcowania z kulturą w naszym mieście. Ah nie, do tego jeszcze dochodzi szczucie i wylewanie jadu na innych. Ludzie, forum jest od tego, żeby wymieniać się zdaniem. Jeśli poruszany jest temat BDK to piszcie czego oczekujecie od BDK. Dawajcie pomysły itp.
 11. Patrząc na to, że w Brzozowie pozostali głównie rolnicy, robotnicy, bezrobotni, starsi ludzie itp to nie dziwi fakt, że nagle pojawiło się oburzenie dot. zarobków. 185 000 zł brutto rocznie to : ok 15400 zł brutto miesięcznie. Czyli na rękę ok 10600 zł miesięcznie. Podzielić to na 2 bo dochód dotyczy 2 osób to wychodzi 5300 zł. Jest to kwota uśredniona, pewnie burmistrz zarabia więcej ale taka wychodzi średnia. I teraz zastanówmy się czy to tak dużo i czy to są jakieś horrendalne i oburzające zarobki? Niech teraz swoje zarobki porównają z tym handlarze samochodami, policjanci, strażacy, inni urzędnicy, niektórzy przedsiębiorcy, osoby, które zajmują ciekawe stanowiska w Rzeszowie, Sanoku czy innych miastach a mieszkają w Brzozowie. Wiadomo, że osoby pracujące za najniższą krajową będę narzekać. A zwłaszcza osoby, które są bezrobotne i żyją z zasiłków i zapomóg. Tylko jak to się ma do osób, które poświęciły sporo czasu na naukę, kształcenie, pracowali za półdarmo, żeby łapać doświadczenie i kwalifikacje? Czy to faktycznie tak dużo? Co na to operatorzy koparek i innego sprzętu, co na to dobre firmy budowlane, bardzo dobrzy mechanicy nie klepiący tylko jakichś starych zdechlaków? Czy w/w nie osiągają podobnych zarobków? Sam jako przedstawiciel zarabiam ok 4000 miesięcznie. I powiem szczerze, że gdybym miał być burmistrzem to wymagałbym większej kasy. Wszyscy "społecznicy" rezygnują ze swoich pieniędzy i wynagrodzeń dopóki...dopóty sami nie mają możliwości zajęcia danego stanowiska. Męcząca jest taka nagonka jaką prowadzą niektórzy ludzie. Też jestem za zmianą burmistrza. Jak najszybciej. Ale nie ze względu na zarobki a na to co się dzieje. Potrzeba innego zarządzania, pomysłów, efektywności, pracy na rzecz Brzozowa itp. I wolałbym gdyby nowy, dobry burmistrz zarabiał te 8-9 tys miesięcznie za dobrze wykonaną pracę niż 4-5 tys a resztę brał pod stołem za załatwianie stanowisk, przetargów i innych rzeczy. Miejcie na uwadze, że nie ma czegoś takiego jak "społecznicy". Każda osoba, mimo najlepszych chęci jak dostaje stanowisko to nie będzie robił tego za darmo Jak nie będzie miał normalnych poborów to wie, że załatwi sobie kasę w inny sposób. W jaki? Można sobie dopowiedzieć. Takie bajki jak obcinanie wynagrodzeń posłom, urzędnikom bo partia rządząca będzie służyć obywatelom to bajka, którą niektórzy łykają jak pelikany. Pensje obetną ale za to żona, kuzyn, szwagier itp otrzyma stanowisko, stworzy się komus stanowisko, wręczy się jakąś nagrodę, bądź prezent za "pomoc" itp... Dla p. Rzepki czas już opuścić stanowisko. Kandydat, p. Stapiński jakoś nie wzbudza mojego zaufania. Nie widzę w nim wyjątkowych zdolności do naprawienia i rozwiązania układzików w naszym mieście. No ale wyborcy zdecydują.
 12. Wygląda na to, że Stapiński ma więcej popleczników.
 13. Dziwi mnie, ze ktoś masz czas tak dociekać, ale mniejsza z tym. Wygląda na to, że tak właśnie jest, propaganda jest wszędzie w aktualnym świecie i w sumie zawsze była
 14. Witam wszystkich, Chciałbym na łamach tego forum zadać kilka pytań. Jak to jest z Panem Tomaszem Bocheńskim? Powstaje stowarzyszenie "Przyjazna Gmina Brzozów", chwilę po nim powstaje KWW ZMIANA DLA ROZWOJU zarejestrowane w Brzozowie przy ul. Bohaterów II Wojny Światowej 11. Dokładnie ten sam adres posiada zakład produkcyjny Pana Bocheńskiego. Czy to ten Pan był głównym przeciwnikiem powstania odwiertów studni dla gminy (co za tym idzie dla mieszkańców gminy Brzozów)? Gdyż przeszkadzało by to jego interesom, oraz rozlewni wód. Od czasu powstania tego stowarzyszenia oraz komitetu, na łamach portalu brzozow24.pl urządzana jest nagonka moim zdaniem momentami mocno bezczelna, nachalna na urząd miasta. Czy istnieje możliwość, że Pan Tomasz Bocheński, który cały czas motywował swoje działania dobrem mieszkańców mógłby w ten sposób uprawiać kampanie wyborczą co potwierdza założeniem komitetu? Czy istnieje możliwość, że Pan Tomasz Bocheński opłaca panią redaktor, aby kreowała za pomocą artykułów światopogląd mieszkańców sprzyjający dobremu wynikowi wyborczemu KWW ZMIANA DLA ROZWOJU? Czy wszystkie te działania, które miały kojarzyć się z działaniami na rzecz dobra mieszkańców były tylko cichym i z początku niepozornym rozpoczęciem kampanii wyborczej?
 15. Kto wg Was wygra wyścig po fotel burmistrza gminy Brzozów ?
 16. Minęło tyle czasu i dalej nic...
 17. Pan Kierownik tym stwierdzeniem: "Na spotkaniu tym jeden z mieszkańców przyznał że używał wody z centralnego ogrzewania do mycia samochodu co wyjaśniło po części Syndykowi duże ubytki wody w instalacji a co pociągnęło za sobą wzrost kosztów ogrzewania" - zrobiłby dużą karierę. coś wspaniałego dawno tak sienie uśmiałem choć dawno już opuściłem to wspaniałe miasto jakim jest Brzozów to nadal prostota i szczerość jego mieszkańców mnie zachwyca no i ten wysublimowany humor> Pan Kierownik to musi być nietuzinkowa postać wręcz można rzecz "kultowy przedstawiciel swego gatunku" jeżeli uwierzył w takie głupoty a tym bardziej o nich pisać na forum publicznym. Jakie pojazdy musiał myć, rzekomy mieszkaniec ulicy Witosa, żeby koszty ogrzewania wzrosły o 113 %? A może wrzeszczcie kolej doszła do Brzozowa i ktoś tankuje wodą z OC Austriackie parowozy Jak podłączył się do ogrzewania w bloku ? Może puścił jakąś rurę z 3 pięta, albo nosi wrzątek wiadrami ? Brawo po prostu brawo to miasto jest cudowne, choć nie żałuję że je kiedyś opuściłem ( nigdy nie żałowałem) to ciągle potrafi mnie zaskoczyć Uśmiałem się do łez bardzo dziękuje proszę o więcej. PS. Jakbym tam mieszkał to zagłosował w Październiku na aktualną władzę......
 18. Po zamknięciu odcinka ulicy 3-go Maja w Brzozowie z powodu uszkodzonej skarpy w okolicy przychodni i na przylegających ulicach zaczął się prawdziwy horror. Nikt nie pomyślał o zmianie organizacji ruchu i skrzyżowanie ulic: Bielawskiego, PCK, z przylegającymi drogami wewnętrznymi spółdzielni mieszkaniowej i przychodni, stało się obecnie najruchliwszym miejscem w mieście. Ktoś kto odpowiada za zaistniałą sytuację powinien stracić pracę ! Czy tak trudno na czas remontu, zamienić kilka małych ulic na jednokierunkowe? Może wystarczyłoby przed wjazdem od strony Sanoka za barierki, postawić znak zakazu wjazdu pojazdów powyżej 3,5 tony ? Czy musi się zdarzyć nieszczęście, aby zmusić osoby odpowiedzialne za drogi miejskie do działania?
 19. Aby doprowadzić tą paryje do stanu zwanego drogą trzeba po pierwsze zrobić odwodnienie, utwardzić, zabezpieczyć i zbudować chodnik. Na to trzeba funduszy, których po prostu nie ma, bo gospodarz tej drogi czyli Gmina Brzozów przeznacza je na inne cele. Można się zastanowić czy wysokie nagrody dla urzędników, przetasowania na stołkach w samej gminie, niejasne do końca przetargi czy utrzymywanie i dublowanie stanowisk w gminie jest ważniejsze niż droga dojazdowa dla ludzi? Kiedyś przy ulicy Krętej było parę domów teraz powstało dość spore osiedle, a droga jeszcze gorsza niż lata temu. Za parę miesięcy Brzozwiacy będą mieli szanse w wyborach, czy z niej skorzystają? To tylko zależy od nich jeśli nie zastanowią czy aby dobrze wybierają i czy w ogóle warto iść do wyborów to niech nie narzekają, że żądzą nimi klany rodzinne, znajomki czy ludzie z Przysietnicy. A pa radny z Krętej niech się zastanowi czy nadal chce być radnym bo minęło tyle lat odkąd został radnym czyli przedstawicielem tej części Brzozowa, a stan drogi tylko się pogarsza. A tak po za tym to gdzie ma iść mieszkaniec osiedla jak nie do zarządcy osiedla ?
 20. Sytuacja dalej nie rozwiązana droga nie jest przejezdna dodatkowo zrobiła się wyrwa w okolicy wyjazdu... ile trzeba będzie czekać na interwencje...
 21. Drodzy Państwo proszę nie odsyłać mieszkańców do zarządcy osiedla bo on z dniem 9.03.2018r nie miał przydziałów na kliniec czy kamień (kontaktowałem się z nim w tej sprawie) tylko podjąć kroki aby umożliwić mieszkańcom normalne użytkowanie tej drogi. Dodam że droga jest nieoświetlona i poruszanie się po niej szczególnie w nocy jest wręcz niemożliwe.
 22. Kiedy rozpoczną się prace na ulicy krętej stan drogi jest katastrofalny po zimie droga wygląda jak olbrzymie trzęsawisko i bardziej przypomina dojazdówkę do pól niż drogę gminną. Kiedy rozpoczną się prace na tej drodze i czy doraźnie można wysypać trochę tłucznia i wyrównać tę nawierzchnię wstyd dla całej gminy taka "droga"
 23. Nie wiem czemu tak jest ale w harmonogramie nie było piątku 2 marca. Wygląda na to że wywożą odpady segregowane 2 x w miesiącu i tyle. Chyba w grudniu też był taki piątek. Człowiek przyzwyczajony jest do wywozu co 2 tygodnie a tu zonk.
 24. Czy ktoś się orientuje, czemu Gospodarka Komunalna w ubiegłym tygodniu w piątek nie odbierała posegregowanych śmieci? Mam nadzieję, że nie strajkują w związku ze zmianami kadrowymi w Zarządzie.
 1. Załaduj więcej aktywności