Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. 1. Obudziłeś się po 20 dniach? Czy tak długo myślałeś nad odpowiedzią? 2. Wytykasz innym błędy, a swoje zwalasz na autokorektę? A "na czerwono" ci nie podkreślało? Nie ośmieszaj się ta autokorektą, nie wiesz o czym piszesz. 3. " odnoszenie się do szczegółów i przepisów nie ma sensu ". Zgadza się, w twoim przypadku nie ma sensu. Przepisów nie znasz. Ale chcesz istnieć. Przynajmniej na forum. Takie twoje podbudowanie własnego ego. Odnoszenie się do ... przepisów nie ma sensu ... Mam nadzieję, że nie jesteś urzędnikiem lub inną osobą mającą wpływ na życie mieszkańców.
 3. Cóż, to tylko źle świadczy o Brzozow24... szkoda bo już była nadzieja...
 4. Czepiasz się już bzdur "Lubię konkrety". To jest forum o luźnej tematyce i odnoszenie się do szczegółów i przepisów nie ma sensu. Ponadto tylko potwierdziłeś to, co napisałem... a sens mojej wypowiedzi dalej został taki sam. Nie wiem, co chciałeś tym osiągnąć. A co do błędów, to autokorekta sama zmienia wyrazy...nie zawsze poprawnie. Czepiasz się jak zwykle głupot. Ot żeby było na twoje.
 5. Wczoraj
 6. http://wyborcza.pl/10,82983,22553668,czasy-sie-zmieniaja-stalin-kupowal-pisarzy-putin-kupuje-dziennikarzy.html
 7. W Brzozowie zarabiają więcej, więc lekarz przenoszą się do Brzozowa. Gdy w Sanoku zaczną płacić więcej, przeniosą się do Sanoka. To nie patriotyzm lokalny, to ekonomia.
 8. Widać nie można nikogo pomawiać! można krytykować ale nie można pomawiać nawet gdy nie lubi się władzy w Brzozowie!
 9. Ciężka sytuacja jest raczej w Sanockim szpitalu bo to lekarze i personel z szpitala w Sanoku przechodzi do szpitala w Brzozowie.
 10. To nie przypadek. Wybory się zbliżają i władza zaczyna działać. Wiem co piszę,
 11. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Proste.
 12. Czyli wychodzisz z założenia, że nie można krytykować obecnej władzy? Trzeba wypowiadać się tylko dobrze, nawet wtedy, kiedy pewne sprawy się nie podobają... to chore. Owszem przegięciem jest nazywanie burmistrza "złodziejem" i członkiem mafii" - jednak krytykowanie go za politykę prorodzinną swojej rodziny i znajomych wydaje się już jak najbardziej uzasadnione i niezaprzeczalne, bo fakty jakie są, każdy widzi. Ponadto może mi się nie podobać sposób rządzenia burmistrza i mam prawo o tym pisać. Burmistrz jest osobą publiczną i winien liczyć się także z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Kwestia dyskusyjna czy powinien za to żądać publicznych przeprosin i bawić się w śmieszne spory. Raczej powinien wyciągnąć wnioski z czego ta krytyka wynika. Jedyny plus całej tej sytuacji, jest tez taki, że widać, że burmistrz z uwagą czyta forum...
 13. Ostatni tydzień
 14. Dowiesz się w swoim czasie Panie...Zxc
 15. Wstyd a niby dlaczego?
 16. A może kiepscy dziennikarze bez talentu już tam nie pracują
 17. Oczywiście, najlepiej pozwolić na wszystko. A z tego co słyszałem to jeszcze nie koniec. Ciekawe co będzie jak się tu bardziej znane nazwiska pojawią. Ale będzie wstyd.
 18. E tam, damy rade. Przecież mamy chyba ze 6 wice dyrektorów. Jak się wszyscy naraz zbiorą to na pewno coś wymyślą.
 19. Przecież szpital jest w świetnej kondycji. Najwyżej znowu kredyt się weźmie
 20. ale co zmiana frontu ma z tym wspólnego?
 21. to raczej straszak i próba zamknięcia ust ludziom na forum
 22. Dokładnie tak. Ja też odnoszę wrażenie, że nagle "Brzozów24" stał się mega przychylny Urzędowi Gminy w Brzozowie. Już od dawna nie było żadnego krytycznego artykułu na temat UG tylko sam cukier się leje ze stron....
 23. żeby kiedyś Burmistrz nie musiał przepraszać na tym forum bo to różnie bywa ...
 24. A ty geniuszu ratuj szpital sam , gminy w to nie mieszaj. Skoro zanidbali składki to niech sobie teraz radzą.
 25. Brawo za zmianę frontu na korzyść Urzędu gminy. Jednak to niczego nie zmieni.
 26. Ciężka sytuacja szpitala w Brzozowie materiał z strony :esanok kliknij na link: http://esanok.pl/2017/ciezka-sytuacja-szpitala-w-brzozowie-audyt-ujawnil-bolesna-prawde-film-zdjecia-00e13dm-00e7ts.html Audyt kosztował ponad 50 tys. zł. i wykazał że, - Szpital w Brzozowie zanotował 18 mln zł wymaganych zobowiązań - musi zapłacić a w kasie nie ma pieniędzy - Lekarze w Brzozowie zarabiają lepiej niż w Polsce. - Z analizy sfery organizacyjnej wynika, że szpital w Brzozowie ponosi duże koszty utrzymania czystości (1 m kw. sprzątania to koszt 25 zł, a sekcji higieny szpitalnej to 13 zł), żywienia (koszt osobodnia to 17 zł, przy kosztach na rynku wynoszących 10 -13 zł), funkcjonowania laboratorium centralnego i mikrobiologicznego oraz sekcji remontowo-budowlanej. Ta ostatnia zdaniem audytorów powinna być zlikwidowana. - Z kolei analiza kadr wykazała, że w szpitalu w Brzozowie jest przerost zatrudnienia. Jego wielkość od 2013 roku zwiększyła się o 64 etaty. Zastrzeżenia audytorów budzi też poziom zarobków lekarzy, którzy zarabiają średnio 10 tys. zł brutto, Wyższe zarobki niż średnia krajowa mają też farmaceuci i administracja. Radni zaraz po audycie podjęli dwie uchwały o zabezpieczeniu dwóch kredytów dla szpitala. Pierwszy na kwotę 12 mln zł, drugi 6 mln zł.
 1. Załaduj więcej aktywności