All Activity

This stream auto-updates   

 1. Earlier
 2. Ktoś się orientuje czy myślano w ogóle o czymś takim u nas? Chodzi mi o duże elektroniczne tablice na przystankach takie jak np. w Bielsku-Białej, informują za ile przyjedzie jaki autobus. Myślę, że skoro duże miasta to mają więc czas na mniejsze.
 3. I generalnie zabrałem i zamówiłem samochód przez wynajmij samochód w Lotnisko Modlin, więc możesz umieścić samochód w dowolnym miejscu i nie martwić się o parking, ponieważ jest ubezpieczony. Miesięczny czynsz kosztuje mniej niż miesięczny bilet parkingowy.
 4. Dzisiaj był termin na dokonanie przelewów dla osób, które nabyły prawa do odpowiednich świadczeń, niestety nie wszystkie osoby otrzymały pieniądze, PBS w Brzozowie o 15.00 dokonuje transakcji, ale jeżeli na koncie nie pojawiły się pieniądze, to nie ma już gdzie zasięgnąć informacji, bo MOPS już nie pracuje. Na stronie internetowej też nie ma żadnej wzmianki, że mogą być problemy. Może ktoś wpłynie na to, aby o takich nadzwyczajnych sytuacjach informować ludzi. W dobie Internetu, telefonów komórkowych to żaden problem, aby zamieścić krótką wzmiankę, żeby ludzie się nie denerwowali. Jutro jest sobota nikt nie pracuje, niedziela i dopiero w poniedziałek o 15.00 pieniądze pojawią się na koncie, albo nie. Nikt nic nie wie, nie można w ten sposób traktować ludzi, skoro jest rozpiska, że świadczenia będą 14 grudnia, to albo trzeba dotrzymywać terminów, albo poinformować zainteresowanych o zmianie.
 5. Jak można w ogóle się zastanwiać czy jest potrzebny, jasne, że jest, tylko szkoda, że ludzie nie wspierają.
 6. Moim zdanie też to był wybór mniejszego zła, ale co zrobisz.
 7. Dobrze, że nie żałujesz bo to co się tutaj czasami dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
 8. Każdy wszędzie się zadłuża, gminy, powiaty, państwa i tak to leci. Każdy jest zadłużony i nic z tym nie zrobisz.
 9. Twój wujek ma raczej jakiś problem, nikt normalny tak nie postępuje.
 10. Moim skromnym zdaniem wybór na "+", nie koniecznie dlatego, że jestem zwolennikiem pana Stapińskiego ale bardziej dlatego, że udało się odsunąć pana Rzepkę którego wyraźnie ludzie mieli dość. Już podczas poprzednich wyborów samorzadowych pan Kamiński zebrał dużo głosów elektoratu wydaje mi się tylko dlatego, że ludzie nie chcieli już Rzepki. Pozdrawiam
 11. Zalezy jaka kwota. Mój wujek nie ma jakoś problemu z zaciąganiem wiecznie pożyczek na 300-400 zł. Pomimo tego,ze ma rentę w wysokości ok 900 zł miesięcznie w Ekassa.
 12. Wiem,że stosunkowo latwo jest wziąć pożyczkę w recredit aczkolwiek koszta nie są tam takie korzystne, tak wieć kilka razy proponowałbym się zastanowić zanim tam weźmiecie. Całkiem niezłe oferty mają Loan me oraz Racoongo. Ewentualnie ratkomat ( mają warunki korzystniejsze cenowo od recredit chociaż i tak jest dosć drogo bo jest to firma prywatna). Nie wiem czy masz odpowiednią zdolność kredytową ale pytałeś się o szansę dostania takiego kredytu w banku?
 13. No i teraz dla mnie wszystko jasne. W takim razie nigdy żadna gmina czy kraj nie wyjdą z długów.
 14. to oczywiste ze gminy i samorządy zadłużają się w bankach, biorą kredyty i pożyczki na konta nasze i przyszłych pokoleń, a banki daj im te kredyty z wielka łatwością gdyż maja w tym czysty zysk. Wyobraźcie sobie Państwo tak sytuacje: Idzie Kowalski do banku po kredyt na nowe mieszkanie. 250000 PLN / 30 lat, jakie formalności i schody musi przejść i ile zapłacić za ten kredyt. A teraz urzędnik idzie do banku po taki sam kredyt i mówi "Ja mam 10000 podatników". i mamy prosty rachunek 250000/10000=25PLN, dołożymy im jakiś mały podatek nawet nie zauważa. Teraz urzędnik bierze te kredyty na realizacje kolejnych celów swojej kampanii wyborczej, wszystko po to żeby ludzie wybrali go na kolejne lata rezydentury. Urzędasy pławią się w luksusach, a podatnicy oddają 50-80% zarobionych ciężką pracą pieniędzy w podatkach. Taki mamy socjalistyczny raj na fundamentach demokracji.
 15. Nie rozumiem bulwersu o to, że pracownicy mają za darmo. Zawsze tak jest, pracownicy koleji też mają zniżni na pociągi.
 16. No i co powiecie o wynikach wyborów?
 17. Zawsze i wszędzie będzie wszystko po znajomościach.
 18. Będę głosował na młodego.
 19. mama skarbnika była kucharką w tym przedszkolu jeszcze kiedy skarbnik do niego uczęszczał...
 20. Stanisław Szałajko i Zdzisław Szmyd
 21. Zwracam sie z pytaniem do pana burmistrza. Jaki jest poziom rozwoju gospodarczego w gminie Brzozów? Nie znalazłem aktualnych danych jedynie te z lat 99-09 gdzie poziom był w granicach 0,09% do 0,03%. Ciekawość mnie zżera, co nasza umiłowana władza zrobiła w tym kierunku. Pozdrawiam
 22. Czy są jacyś inni kandydaci na fotel burmistrza Brzozowa?
 23. Witam. Sytuacja gminy nigdy nie była na tyle dobra żeby można było mówić o tym że Brzozów się rozwija. Deficyt na poziomie 40 mln to dużo, jeśli budżet gminy opiewa na 108 mln http://edziennik.rzeszow.uw.gov.pl/Compatible/Details?Oid=39030. Pewne jest jedno: obecna władza gminy nie będzie zainteresowana zmniejszaniem deficytu.
 24. Kto wg Was wygra wyścig po fotel burmistrza gminy Brzozów ?
 25. Na sesji Rady Miejskiej w Brzozowie odbytej w dniu 28 września 2017 roku. (Protokół nr LXIII/2017) Przedstawiono, iż Gmina Brzozów posiada zadłużenie w kwocie 39 mln 842 048 zł. Zobacz sam : link https://brzozow.bip.gov.pl/protokoly-z-sesji-rady-miejskiej/protokol-nr-lxiii-2017.html Nie dobrze !!!
 1. Load more activity