Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. 248 000 zł kosztuje utrzymanie dwóch osób? Tyle zarobi 14 osób z pensja 1450 zł przez cały rok !
 3. Ostatni tydzień
 4. Znam dobrą Firmę od kruszywa, jest solidna i tania, wygrywa przetargi , więc może ja trzeba zamówić do wysypania drogi do oczyszczalni? Zamówienia publiczne udzielone firmie MARCIN SZKLARZ FIRMA HANDLOWO TRANSPORTOWA TRANSMAR i jej szacunkowe przychody z realizacji przetargów w latach2010 - 2014 Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych : 4 Łączna wartość wygranych przetargów: 550 924 zł Liczba zamawiających: 1 Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych Przetargi, które wygrała firma MARCIN SZKLARZ FIRMA HANDLOWO TRANSPORTOWA TRANSMAR, najczęściej zlokalizowane były w województwie podkarpackim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie MARCIN SZKLARZ FIRMA HANDLOWO TRANSPORTOWA TRANSMAR zamówień to 550 923,72 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2010 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Brzozów. Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 227 871,60 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Brzozów przetargu, którego przedmiotem było Dostawa kruszyw na remont dróg wewnętrznych ( gminnych) na terenie Gminy Brzozów. Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 74 181,30 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa kruszyw na remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Brzozów, oraz kruszyw do wykonania robót budowlanych przez pracowników robót publicznych Przetarg ogłoszony był przez Gmina Brzozów. Jest to Firma miejscowa, należy popierać rodzime Firmy.
 5. No chyba coś jednak ma bo z tego co wiadomo to burmistrz jeździł w tej sprawie do Warszawy a nie starosta.
 6. A co ma piernik do wiatraka, straż zawodowa jest powiatowa ale środki są od wojewody, trochę trzeba się doedukować
 7. Nie wiem czy wypada wycinać, Bruksela nam tu najedzie i sankcje!
 8. tylko ten Brzozów, w gminie są też wioski !
 9. Nie no biedronka funkcjonuje bardzo dobrze. Ruch do późnych godzin wieczornych
 10. A kto w Brzozowie wieczorami chodzi? Przecież Brzozów o 17 wymiera.
 11. ale kiedyś przy końcu ziemskiej drogi będzie miał frekwencje bo przyjdą mu podziękować
 12. Magda, nie jest bezpiecznie. Nie wychodź z domu do wiosny. Zakupy zrobisz przez neta.
 13. Przecież minister Błaszczak stwierdził że przez ostatnie dwa lata bezpieczeństwo Polaków bardzo się zwiększyło A w Stalowej Woli w której rządzi PIS to pewnie jakaś piąta kolumna z Po szkoli nożowników ;D
 14. W ostatnim czasie w niektórych miejscowościach na Podkarpaciu dochodziło do napadów na ludzi, między innymi w Stalowej Woli dwa ataki nożownika. Czy w Brzozowie można spokojnie wyjść wieczorem? Czy policjanci patrolują pieszo miasto?
 15. cytat : "Płyty żelbetowe stanowiły własność PGK Brzozów, które je zdemontowało. W zamian za płyty wykonawca dokonał ich demontażu oraz częściowej naprawy drogi kruszywem" ??????????????? Płyty żelbetowe stanowiły WŁASNOŚĆ Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Brzozowie. A ile PGK zapłaciło aby zostało ich własnością ??? A może nic 0 zł. Może wyglądało to tak : 1. W gminie pewne osoby mówią LUDZIE trzeba podnieść podatki, alby pieniądze były INWESTYCJE w gminie, na kanalizację.Ludzie płacą wyższe podatki. 2. W gminie pewne osoby mówią LUDZIE musicie jeszcze prywatne składki robić, pieniądze dawać na kanalizacje wsi. Ludzie płacą jeszcze prywatne pieniądze na kanalizacje wsi. 3. Jak już są te zebrane pieniądze od ludzi z gminy. To wybiera się firmę Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane i płaci się jej z tych zebranych od ludzi pieniędzy. Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane robiąc kosztorys wycenia budowę całej oczyszczalni i wlicza też w koszty budowę i zostawienie płyt na drodze do oczyszczalni. Gmina płaci za to wszystko z pieniędzy, którzy ludzie wszyscy się składali na kanalizacje. 4. A tu masz po kilku latach. Wysoko postawiony człowiek z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Brzozowie, oraz Piotr Zgłobicki, naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Infrastruktury Urzędu Miasta w Brzozowie oznajmiają, że te Płyty żelbetowe stanowiły WŁASNOŚĆ PGK, i PGK może robić co chce, nawet bez przetargu, oddać jakiejś osobie za przysłowiową taczkę żwiru. żeby nie było że za DARMO. I znowu wykorzystywanie, okradanie mieszkańców gminy, po cichu może się uda i nikt się o tym nie dowie.
 16. to kruszywo mogą sobie wsadzić w dupę tak szybko jak ono w ziemie wchodzi przyszły rok pokaże jakie drogi zostaną zrobione
 17. urzędników nie wyślą co najwyżej zatrudnią nowych na posyłki zawsze to bezrobocie spadnie
 18. szanse są duże tylko kto będzie zwracał pieniądze z tego jak przepierdolą na byle co
 19. Po ostatnich silnych wiatrach na terenie powiatu i w samym Brzozowie kilkanaście drzew zostało złamanych i uszkodziło budynki i samochody /np. obok prokuratury/ Czy nie można zobowiązać właścicieli posesji do sprawdzenia stanu drzew zanim jakieś nie spadnie i będzie nieszczęście jak trafi w człowieka? Może powiat i gmina wyślą urzędników którzy mogą to sprawdzić np z wydziału środowiska ?
 20. Mija już kilka miesięcy od konsultacji w sprawie rewitalizacji. Czy Urząd Marszałkowski podjął decyzje w sprawie programu? Czy wiadomo ile gmin dostanie środki i w jakiej wysokości? Czy Brzozów ma realne szanse na pieniądze z tego programu? Może ktoś ma wiedzę i odpowie na te istotne szczególnie dla ulicy Harcerskiej pytania.
 21. "Płyty żelbetowe stanowiły własność PGK Brzozów, które je zdemontowało. W zamian za płyty wykonawca dokonał ich demontażu oraz częściowej naprawy drogi kruszywem"
 22. Wcześniej
 23. Może na to pytanie odpowie dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Brzozowie Tomasz Z., w roku 2016 zarobił prawie 120 tysięcy złotych. Dużo zarabia, to na pewno ma dużą wiedzę.
 24. Odpowiedzi brak, a płyty wyparowały? Ciekawe ile były warte? http://brzozow24.pl/interwencja-gdzie-trafily-plyty-z-drogi-gminnej-prowadzacej-do-oczyszczalni-w-turzym-polu-zdjecia-00e5js/
 1. Załaduj więcej aktywności