All Activity

This stream auto-updates   

  1. Earlier
  2. Ktoś się orientuje czy myślano w ogóle o czymś takim u nas? Chodzi mi o duże elektroniczne tablice na przystankach takie jak np. w Bielsku-Białej, informują za ile przyjedzie jaki autobus. Myślę, że skoro duże miasta to mają więc czas na mniejsze.
  3. I generalnie zabrałem i zamówiłem samochód przez wynajmij samochód w Lotnisko Modlin, więc możesz umieścić samochód w dowolnym miejscu i nie martwić się o parking, ponieważ jest ubezpieczony. Miesięczny czynsz kosztuje mniej niż miesięczny bilet parkingowy.
  4. Dzisiaj był termin na dokonanie przelewów dla osób, które nabyły prawa do odpowiednich świadczeń, niestety nie wszystkie osoby otrzymały pieniądze, PBS w Brzozowie o 15.00 dokonuje transakcji, ale jeżeli na koncie nie pojawiły się pieniądze, to nie ma już gdzie zasięgnąć informacji, bo MOPS już nie pracuje. Na stronie internetowej też nie ma żadnej wzmianki, że mogą być problemy. Może ktoś wpłynie na to, aby o takich nadzwyczajnych sytuacjach informować ludzi. W dobie Internetu, telefonów komórkowych to żaden problem, aby zamieścić krótką wzmiankę, żeby ludzie się nie denerwowali. Jutro jest sobota nikt nie pracuje, niedziela i dopiero w poniedziałek o 15.00 pieniądze pojawią się na koncie, albo nie. Nikt nic nie wie, nie można w ten sposób traktować ludzi, skoro jest rozpiska, że świadczenia będą 14 grudnia, to albo trzeba dotrzymywać terminów, albo poinformować zainteresowanych o zmianie.
  5. http://brzozow24.pl/sonda-ide-do-ratusza-a-musialem-stanac-kolo-szpitala-czy-w-brzozowie-trudno-znalezc-miejsce-do-zaparkowania-film-00e5js/#comment-7162 Podziękujcie Burmistrzowi Rzepce który zniszczył Rynek i zlikwidował największy parking w mieście.
  1. Load more activity