REKLAMA

Elżbieta Łukacijewska w gronie 50 najlepszych europosłów (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Według Eulytix, niezależnej firmy konsultingowej, analizującej proces podejmowania decyzji i prawodawstwo w Parlamencie Europejskim, Elżbieta Łukacijewska w kategorii ogólnej TOP 50 europosłów znalazła się na 22. pozycji, jako jedyna z Polski. Warto podkreślić, że została także uznana za najbardziej otwartą osobę wśród polskich europosłów w kategorii współpraca z innymi ugrupowaniami w Parlamencie Europejskim.

To zawsze jest miłe, a przede wszystkim bardzo motywujące, kiedy efekty własnej pracy są zauważane i doceniane przez niezależnych ekspertów – mówi Elżbieta Łukacijewska.

W badaniu, któremu poddano analizie pracę 705 Posłów Parlamentu Europejskiego uwzględniono między innymi 3 główne atuty, tj.: aktywność, „zdolność przyłączeniową” oraz „otwartość na kontakty z innymi”.

Jest to drugi z kolei raport organizacji Eulytix, którego celem jest przeanalizowanie pracy posłów do Parlamentu Europejskiego. Zawiera on dane, dzięki którym wyborcy, przedsiębiorcy oraz obywatele mogą czerpać informacje na temat aktywności swoich przedstawicieli w PE.

Całość badania dostępna jest tutaj – KLIKNIJ, aby pobrać raport

źródło: materiały nadesłane

10-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: