REKLAMA

Detektyw w Sanoku. INVIGILIX – zdobywanie informacji i dowodów

Dzisiaj informacja jest bardzo cenna – zwłaszcza wtedy, gdy może stać się dowodem na przykład w sprawie sądowej lub w innym postępowaniu. Zdobywaniem między innymi takich właśnie informacji na potrzeby osób i podmiotów prywatnych zajmuje się Biuro Detektywistyczne INVIGILIX.

Sprawy, w których umiejętności i wiedza detektywa może być wykorzystana dotyczą bardzo ważnych kwestii dla stron takich postępowań. Mogą być to różnego rodzaju sprawy rodzinne, rozwodowe (dowody na niewierność małżeńską), o ustalenie alimentów, ustanowienie opieki nad dziećmi, podział majątku, postępowania dotyczące odszkodowań, spadków, postępowania komornicze, egzekucyjne, oraz wszelkie postępowania w sprawach cywilnych, karnych i innych. Dla stron zatrudnienie adwokata lub radcy prawnego stało się dzisiaj normą. Jednak stosunkowo niewiele osób decyduje się na wykorzystanie w takich przypadkach detektywa. Wydaje się to błędem, gdyż w wielu postępowaniach strona, aby osiągnąć pożądany skutek powinna przedłożyć dobre dowody. Nawet najlepszy adwokat czy radca prawny może nie być wystarczająco skuteczny bez mocnych dowodów. Tutaj właśnie tworzy się przestrzeń dla działania detektywa.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać jak istotną rzeczą, przykładowo w sprawach rozwodowych jest dowód na niewierność małżonka. Dzięki temu łatwiej jest uzyskać rozwód z orzeczeniem winy jednej ze stron, co ma wpływ na przyznanie i wysokość alimentów, przyznanie opieki nad dziećmi, sposób podziału majątku i wiele innych kwestii, które determinują przyszłość ludzi.

Podobnie ma się rzecz w sprawach cywilnych, odszkodowawczych lub dotyczących egzekucji komorniczej. Tutaj niezwykle istotne są dowody polegające na ustaleniach ukrywanych składników majątkowych, ukrywanych dochodach, ustaleniach trybu życia, wykonywania i podejmowania niezarejestrowanej pracy zarobkowej.

W podanych przykładach korzyści finansowe i osobiste wynikające z pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy, wielokrotne przewyższają wydatki poniesione na usługę detektywistyczną, bez której o uzyskanie korzystnego orzeczenie mogłoby być bardzo trudno.

Usługi biura detektywistycznego mogą okazać się bardzo przydatne również w innego typu sprawach.

Rodzice, w trosce o swoje dzieci, mogą zaangażować detektywa dla sprawdzenia ich kontaktów społecznych i środowiskowych w celu wykrycia ewentualnych zagrożeń (złe towarzystwo, alkohol, narkotyki), by w porę zareagować i uchronić dziecko przed niebezpieczeństwem.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, mogą skorzystać z usług detektywistycznych dla sprawdzenia kandydatów na pracowników, sprawdzenia uczciwości i rzetelności zatrudnionych pracowników, sprawdzenia prawidłowości wykorzystania przez nich zwolnień lekarskich, czy też sprawdzenie wiarygodności kontrahentów biznesowych.

Detektyw może również pomóc w sprawach związanych z poszukiwaniami osób zaginionych, a także w sprawach karnych, zdobywając dowody o niewinności albo dowody świadczące o winie konkretnych osób. Policja i organy ścigania prowadzą wiele takich spraw i muszą poświęcać czas wszystkim tym sprawom jednocześnie. Detektyw natomiast może poświęcić swój czas na jedną konkretną sprawę, i w tym należy dopatrywać się jego skuteczności.

Jedną z wielu usług, do której można wynająć biuro detektywistyczne jest również wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach, pojazdach i innych miejscach.

Oczywiście podane wyżej przykłady nie wyczerpują wszystkich sytuacji, w których warto jest zaangażować detektywa, a doświadczenie pokazuje, że detektyw może pomóc w bardzo wielu sprawach. Szerszą ofertę Biura Detektywistycznego INVIGILIX znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.invigilix.pl, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 796 737 123 lub mailowego: kontakt@invigilix.pl. Biuro znajduje się w Sanoku przy ul. Grzegorza 6. Z uwagi na realizowane zlecenia i pracę w terenie, sugerowany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia terminu spotkania.

Przypominamy również, że każdorazowo przyjęcie zlecenia i ewentualne podpisanie ze zleceniodawcą umowy na wykonanie usługi detektywistycznej, poprzedzone jest szczegółową bezpłatną rozmową i konsultacją z klientem.

Sanok, ul. Grzegorza 6

tel. 796 737 123
e-mail: kontakt@invigilix.pl

www.invigilix.pl

   

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

22-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: