REKLAMA

Czołówka dostawczego z osobówką. Ucierpiał jeden z kierujących, pierwszej pomocy udzielali świadkowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W piątek 11 maja około godziny 15.40 w Jabłonicy Polskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. Jeden z kierujących został poszkodowany.

Służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 19. Jak poinformowała st. asp. Monika Dereń, rzecznik prasowy brzozowskiej policji, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że najprawdopodobniej kierujący volkswagenem skręcał  w lewo. W tym momencie kierujący fiatem zaczął go wyprzedzać i doszło do boczno-czołowego zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowany został mężczyzna kierujący samochodem osobowym. Jak relacjonują strażacy-ochotnicy z Jabłonicy Polskiej, pierwszej pomocy jako pierwsi udzielali mu świadkowie zdarzenia.

Na czas prowadzonych działań ruch drogowy został zatrzymany, następnie wprowadzono  wahadło. Zdarzenie miało miejsce na granicy powiatów brzozowskiego i krośnieńskiego, do pomocy przybyły znaczne siły i środki. W akcji brały udział: OSP KSRG Jabłonica Polska, OSP KSRG Kombornia, 2 zastępy JRG Brzozów, 2 zastępy JRG Krosno, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ZRM z Brzozowa oraz patrol policji.

3

 

foto: OSP Jabłonica Polska

źródło: red./OSP Jabłonica Polska


14-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)