REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Tragiczny wypadek w Wesołej. Nie żyje motocyklista (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj (10 bm.) w Wesołej. W wyniku zderzenia citroena z motocyklem, kierujący jednośladem odniósł poważne obrażenia.Niestety mężczyzna zmarł w drodze do szpitala. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 14.00 w Wesołej, przysiółek Ujazdy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, 22-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą. 43-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał w kierunku Dynowa. Motocykl zderzył się z citroenem. 22-latek był trzeźwy.

Wskutek zderzenia się pojazdów motocyklista odniósł poważne obrażenia. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego był transportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Zmarł w drodze do szpitala. Kierowcy citroena nic się nie stało.

Droga wojewódzka nr 884 prowadząca z Domaradza do Przemyśla była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KPP Brzozów

11-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)