REKLAMA

Ania Dąbrowska z Wesołej zwyciężczynią The Voice Kids! (VIDEO)

PODKARPACIE. Ania Dąbrowska z Wesołej na Podkarpaciu została zwyciężczynią 2. edycji The Voice Kids. Gratulujemy fantastycznej, młodej wokalistce.

 

Kochani ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć! Jestem cała w emocjach! Bardzoooo bardzooo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście najlepsi na świecie!! Chciałabym najbardziej podziękować mojej kochanej trenerce CLEO za WSZYTKO! Dziękuję, że jesteś! To dzięki Tobie osiągnęłam taki sukces. Dziękuję mojej szkole Centrum Sztuki Wokalnej!! Moje kochane voiciki DZIĘKUJE za to, że mogliśmy spędzić ten cudowny czas razem! Jestem z Was wszystkich bardzo dumna i bardzo Was kocham. Jesteście najlepszymi ludźmi w moim życiu. Dziękuję całej produkcji programu The Voice Kids TVP. Kocham kocham kocham kocham kocham Was wszystkich najmocniej na świecie. To była najpiękniejsza przygoda mojego życia i nigdy tego nie zapomnę‼️ – napisała na swoim Facebooku Ania Dąbrowska.

W sobotni wieczór wokalista z Podkarpacia nie miała sobie równych. W Finale zaśpiewała utwór Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił”. Głosami widzów wygrała 2. edycję The Voice Kids.

Zrzut ekranu YT, The Voice Kids Polska

Ania Dąbrowska otrzymała nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią Universal. Prezenty wręczyła Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids, również z Podkarpacia.

13-latka jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Wesołej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st., w Dynowie w klasie fortepianu. Jest także uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. 

Dziewczyna choruje na mukowiscydozę, to bardzo poważne schorzenie, dlatego młoda wokalistka sama o sobie mówi, że nie traci czasu, nie nie wie ile go ma, i realizuje swoje największe marzenia.

 

źródło: YT/AnikaDabrowskaVEVO

 

źródło:The Voice Kids Polska

24-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)