REKLAMA

Akademia Małego Żaka w świecie eksperymentów fizycznych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Niezwykle widowiskowe i ciekawe zajęcia odbyli minionego weekendu mali studenci z Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. W Instytucie Technicznym pod okiem dr. Tomasza Pietryckiego i jego pomocników mali żacy przenieśli się w świat eksperymentów fizycznych.

Nurek Kartezjusza, chmura w butelce, piorun, lampa UV, szklanka na karuzeli, eksperymenty z ciekłym azotem, czy strzelanie dymem przypadły wszystkim do gustu. Uśmiechy, zaciekawienie, czasami przerażenie rysowały się na ich jeszcze troszkę zaspanych buźkach, wszak zajęcia odbywały się w sobotę rano. Nie przeszkadzało to jednak w niczym i dzieci niezwykle zadowolone i radosne opuszczały zajęcia, planując przygotowanie eksperymentów w domu. Czy eksperymenty okazały się udane i czy żadne domowe sprzęty nie ucierpiały? O tym dowiemy się już na kolejnych zajęciach w ramach Akademii Małego Żaka. A te odbędą się w Instytucie Medycznym na kierunku pielęgniarstwo.

materiały nadesłane


18-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)