REKLAMA

AFERA ŚMIECIOWA: Władza odmawia komentarza. „Łapanka na kozła ofiarnego w PGK” (VIDEO)

|

AFERA ŚMIECIOWA: Władza odmawia komentarza. „Łapanka na kozła ofiarnego w PGK” (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kontynuujemy temat dzikiego wysypiska śmieci, na którym to do niedawna samochody Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Urzedu Miasta w Brzowozie składowały śmieci. Choć jak twierdził wiceburmistrz Kamiński, wspomniane śmieci miały pochodzić prawdopodobnie od mieszkańców lub osób trzecich.

O komentarz chcieliśmy prosić burmistrza Józefa Rzepkę. Pani sekretarka poinformowała nas, że burmistrz udzieli informacji, ale dopiero po wyborach. Do rozmowy nie był również skory wiceburmistrz Dariusz Kamiński, który zagroził skierowaniem sprawy do sądu, po wyborach.

Dlaczego wiceburmistrz Kamiński nie skorzysta z trybu wyborczego sprawy, aby otrzymać odpowiedź do 24 godzin? Odpowiedź na to pytanie postawicie sobie Państwo według własnego uznania.

Władze wyjaśniały, że na wspomnianej działce odpady były składowane do dalszego zagospodarowania. Szkoda, że spod hałdy ziemi łatwo wydobyć plastikowe butelki, styropian, gruz, elementy zniszczonych urządzeń sanitarnych. Sprawa ma charakter rozwojowy. Już po nakręceniu tego materiału otrzymaliśmy taką oto informację.

foto

Do tematu z pewnością powrócimy.

29-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)