REKLAMA

65 krzewów konopi indyjskich. 3 miesiące aresztu dla 5 osób (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie pięciu mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Mężczyźni zostali przyłapani podczas pielęgnacji roślin, na terenie gminy Laszki. Funkcjonariusze z Radymna zabezpieczyli łącznie 65 krzewów konopi indyjskich. Przerwanie tego nielegalnego procederu, było możliwe dzięki współpracy policjantów z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Korczowej.


foto: BiOSG

W miniony wtorek, policjanci z komisariatu z Radymna wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Korczowej, zatrzymali pięciu mężczyzn. Na zakrzewionym terenie w gminie Laszki uprawiali oni konopie indyjskie. Zostali przyłapani na pielęgnacji nielegalnej uprawy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 65 krzewów, na różnym etapie wzrostu. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 22 do 26 lat. Czterech z nich jest mieszkańcami powiatu jarosławskiego, jeden z powiatu rzeszowskiego. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował pięciu podejrzanych na okres 3 miesięcy.


foto (3): KPP Jarosław

źródło: KPP Jarosław

14-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)