REKLAMA

52-latek z Podkarpacia umawiał się na seks z 13-latką

POLSKA. Zabrzańscy policjanci razem z podkarpacką policją doprowadzili do zatrzymania 52-letniego mężczyzny, mieszkańca województwa podkarpackiego, który jest podejrzany o obcowanie płciowe z 13-latką. Na wniosek zabrzańskiej prokuratury 52-latek został aresztowany na 3 miesiące. W trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów.

64-659710

Jak ustalili zabrzańscy policjanci 52-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, od lutego do marca 2021 roku trzy razy spotkał się z 13-letnią mieszkanką Zabrza.

Mężczyzna poznał dziewczynkę na jednym z popularnych portali internetowych. Do spotkań dochodziło w hotelu na terenie Zabrza. Sytuacja wyszła na jaw dzięki czujności szkolnego pedagoga, który zauważył niepokojące zachowanie dziewczynki.

Kiedy o możliwości popełnienia przestępstwa zostali poinformowani kryminalni z zabrzańskiej komendy, rozpoczęli intensywne działania operacyjne oraz dochodzeniowo-śledcze zmierzające do zebrania obszernego materiału dowodowego i zatrzymania mężczyzny.

 

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do wykorzystywania seksualnego 13-latki. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

Sprawa jest rozwojowa i nie jest wykluczone, że zatrzymanemu przedstawione zostaną kolejne zarzuty.

 

KMP Zabrze

 

18-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)