REKLAMA

4 gadżety, które warto mieć w swoim domu

Często zdarza wam się, że myślicie o zakupie przedmiotów, które zdecydowanie mogłyby ułatwić wam wiele codziennych czynności? A może nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak wiele rzeczy możecie znaleźć na rynku, które wam w tym pomogą! W naszym artykule pokażemy wam gadżety, które są nie tylko niezwykle użyteczne, ale i bardzo designerskie.

1. Gniazdo z przedłużaczem

Gniazdo z przedłużaczem Rombet Socket to wynalazek projektanta Meysam’a Movahediego, który wpadł na genialny pomysł, jak schować przewody elektryczne w ścianie. Pomysł ten został zaczerpnięty z systemu stosowanego w domowych odkurzaczach, czyli zwijania kabla w rolkę. Rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ w ścianie mieści się aż 1,5 metrowy kabel, który zdecydowanie może zastąpić typowy przedłużacz.Niestety cena za ten gadżet nie jest jeszcze znana, a produkt na obecną chwile jest tylko projektem.

2. Tapeta do rysowania MAZZY

Wybór takiej tapety do pokoju dla dziecka, to świetny pomysł na rozwijanie dziecięcej twórczości. Jest to połączenie zabawy z edukacją i sztuką. W ofercie znajdują się wzory nawiązujące do znanych bajek oraz popularnych motywów takich jak sowy, kwiaty czy samochody. Kolekcja została podzielona również na kategorie wiekowe, zatem będziecie mogli dostosować wzór do zdolności manualnych dziecka. Cena za zestaw złożonych z trzech modułów 50x130cm to ok. 197 zł.

3. Wielofunkcyjny nowoczesny fotel

Jeżeli uwielbiacie przesiadywać na fotelu, to ten gadżet jest właśnie dla Was. Teraz będziecie mogli usiąść wygodnie, włączyć laptopa, napić się kawy, a w miedzy czasie poczytać swoje ulubione czasopisma i to wszystko bez konieczności wstawania z miejsca.

Dla współczesnych projektantów wszystko jest możliwe, a dzięki dużej liczbie odbiorców, są wstanie zaproponować coraz to większe możliwości w użytkowaniu mebli przez nich zaprojektowanych. Fotel OpenBook Suite został stworzony przez firmę TILT. Posiada wmontowany mały regał, który pomieści wasze ulubione książki. Tył oraz drugi bok mebla posiada miejsce przeznaczone na kalendarze, notatki oraz czasopisma. Producent tworzy te fotele na zamówienie klienta, zatem kolorystykę oraz materiały możecie wybrać sami.

4. Kosiarka Husqvarna – robot

Ostatnimi czasy rynek podbiły odkurzacze roboty, które dzięki specjalnym technologiom i sensorom omijają stojące przedmioty i dokładnie docierają w każdy zakamarek, a w międzyczasie możecie zająć się czymś innym. Jeżeli posiadacie sporą powierzchnię trawnika, to na pewno dobrze zdajecie sobie sprawę z tego, ile czasu trzeba poświęcić na odpowiednią pielęgnację i koszenie waszej trawy.  Naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Husqvarna stworzyła robota, który skosi trawnik za was! Radzi sobie świetnie nawet w deszczową pogodę, a także na trudnym górzystym terenie, zboczu czy dziurach. Dodatkowo kosiarka zabezpieczona jest systemem antykradzieżowym, ponieważ do pełnej obsługi tego urządzenia potrzebny jest kod PIN, który nadawany jest w trakcie zakupu. Gdy PIN nie zostanie wprowadzony, a kosiarka zostanie podniesiona, rozlegnie się głośny alarm, a kod seryjny zostanie wpisany do czarnej listy w ogólnoświatowym systemie firmy Husqvarna. Produkt jest naprawde ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli koszewnie waszego trawnika zajmuje wam sporo czasu, jednak jego cena to aż 11 tysięcy złotych.

brzozow24

Wraz z postępem technologicznym, jak i designerskim możecie spotkać się z wieloma gadżetami, które usprawniają codzienne życie. Poczynając od walki ze splątanym kablem, przez uporanie się z malowidłami dzieci na ścianach, po automatyczny system koszenia trawnika. Jeżeli czytając ten artykuł wpadliście na pomysł zakupu jednego z tych przedmiotów, a jego cena przewyższa wasz budżet, wcale nie musicie od razu rezygnować z jego zakupu, sprawdźcie Matchbanker, innowacyjny system wyszukiwania pożyczek, może sprawić, że już za kilka dni jeden z tych genialnych przedmiotów będzie wasz!

artykuł sponsorowany

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

4-gadzety-ktore-warto-miec-w-swoim-domu