REKLAMA

3 pijanych kierowców i 3 kolizje drogowe – podsumowanie ostatniego weekendu wakacji

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci podsumowali działania „Ostatni weekend wakacji 2016”. Od piątku do niedzieli na terenie powiatu brzozowskiego funkcjonariusze ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców i odnotowali 3 kolizje drogowe. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

Od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia br. brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania „Ostatni weekend wakacji 2016”. Funkcjonariusze reagowali na wszelkie przypadki łamania przepisów drogowych. Najczęstszymi wykroczeniami drogowymi wśród kierowców było przekraczanie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu. Za rażące naruszenie przekroczeń dozwolonej prędkości tj. o więcej niż 50 km/h policjanci zatrzymali pięć praw jazdy.

1756443464

Policjanci podczas kontroli sprawdzali trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów oraz bezpieczeństwo przewożonych w samochodach pasażerów, zwłaszcza dzieci.

W trakcie prowadzonych działań brzozowscy policjanci ujawnili trzech nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich odpowie za popełnienie przestępstwa, jeden za wykroczenie. W tym trzydniowym okresie nie obeszło się jednak bez zdarzeń drogowych. Policjanci odnotowali 3 kolizje. Sprawcą jednej z nich był nietrzeźwy kierujący. Na szczęście nikt w nich nie ucierpiał.

KPP Brzozów

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
3-pijanych-kierowcow-i-3-kolizje-drogowe-podsumowanie-ostatniego-weekendu-wakacji-00e6mk