REKLAMA

„Prędkość” – wyniki policyjnych działań

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 29 ujawnionych wykroczeń i 2 zatrzymane prawa jazdy – to bilans piątkowej akcji „Prędkość”. Brzozowscy policjanci prowadzili działania w godzinach od 6 do 22.

W miniony piątek już od wczesnych godzin rannych brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania „Prędkość”. Ich podstawowym celem było ujawnienie kierowców przekraczających dozwoloną prędkość, zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Akcja zakończyła się o godz. 22.

554575621

 

W tych kilkunastu godzinach służby policjanci ujawnili 29 wykroczeń związanych z nieprzestrzeganiem tych przepisów. Na sprawców funkcjonariusze łącznie nałożyli 28 mandatów, a jednego pouczyli.

Ponadto wśród zatrzymanych do kontroli kierowców policjanci ujawnili dwóch, którzy przekroczyli prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ci poza wysokim mandatem karnym musieli dodatkowo pożegnać się ze swoim prawem jazdy na najbliższe trzy miesiące.

KPP Brzozów

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
predkosc-wyniki-policyjnych-dzialan-00e6mk