Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Gienek

Pan asystent burmistrza to jeszcze pracuje? Wiecie na jakim stanowisku?

30 postów w tym temacie

Dnia 8.12.2017 o 3:36 PM, Gość Dydek napisał:

Dziwne, bo ja go widzę codziennie jak do pracy chodzi :) widzę, ze wielu ma ból dupy po tym jak burmistrz wiele osób młodych zatrudnił a szczególnie Kamińskiego i Szczepka. Ciagle narzekanie ze potrzeba zmian i młodych w urzędzie a jak sie tak dzieje to krytykujecie. To raczej o co innego chodzi, bo nie o młodych. Bardzo dobrze, że zdecydowali sie na pracę w mieście, a nie tylko bezrefleksyjna krytykę jak "Brzozowska totalna opozycja". 

przecież to jest normalne stanowiska w gminie się tworzy żeby zamknąć ludziom usta tym co jada po burmistrzu nie dziwie się że tych dwóch zostało przyjętych mieli najwięcej go gadania na ten temat więc żeby ich uciszyć dostali stanowiska i teraz przyznajcie siedzą sobie cicho i spokojnie 

Mam pytanie czy w gminie odbył się konkurs na stanowisko urzędnicze w ostatnim okresie bo skończyła studia administracyjne i chciałam  podjąć pracę a docierają do mnie informacje że pan asystent pracuje i czy ktoś wie na jakim stanowisku? 

Pan Asystent pracuje jako pomoc administracyjna. Później się odbędzie konkurs i dostanie lepsze stanowisko.Tak samo będzie w przypadku właściciela portalu obiektywnego, który pracuje od 1 czerwca jako pomoc administracyjna a później będzie konkurs i też wygra bo "komisja wysoko oceni jego wiedzę". Panowie z urzędu, odpowiednia instytucja pod waszym nosem prowadzi już od pewnego czasu działania a o efektach dowiecie się niebawem :) 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0